Superpowers İndir – Ücretsiz 2D ve 3D Video Oyunu Yapma Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle stresli bir günün ardından kafa dağıtmak için veya keyif almak için video oyunları oynarız. Sevdiğimiz bir çok oyun vardır. Bunları oynamak gerçekten insanı kafasını rahatlatır. Ancak hiç kendi video oyununuzu yapmayı düşündünüz mü? Ücretsiz bir video oyunu yapma programına sahip olmak ister misiniz? O zaman yazımızı okumaya devam edin.

2D ve 3D Video Oyunu Yapma

Superpowers olarak adlandırılan 2D ve 3D video oyunu yapmak için yardımcı olan ücretsiz ve açık kaynaklı bir programdır.

superpowers-indir-ucretsiz-2d-ve-3d-video-oyunu-yapma-programi

Superpowers, Windows, Linux, Android, iOS için 2D ve 3D oyunlar oluşturmak veya geliştirmek için iyi bir programdır. Bu aynı zamanda kod bilenler için bir araçtır. Programı indirmeden önce şunları söylemek isterim; eğer kod bilginiz yoksa veya tam anlamı ile istekli değilseniz bu programı yüklemenizi tavsiye etmeyiz. Çünkü biraz işi bilen kullanıcılar gereklidir. Eğer herhangi bir bilginiz yoksa programı indirdikten sonra buda nedir dememeniz için uyarıyoruz.

İlk olarak programı 40MB üzerinde biraz dosya boyutuna sahiptir. Aşağıdaki bağlantılardan veya üretici sayfasından programı indirin, yükleyin ve çalıştırın. İlk açılışta dünyanın herhangi bir yerindeki insanlarla işbirliği sağlamak için bir isim girmenizi ister. İsim girerek ve ayrıca sohbet seçeneğini kaldırarak Get started! butonuna tıklayarak devam edin.

Daha sonra programın izin sistemi ile ilgili yeni bir seçenek çıkacak karşınıza. En yaygın olarak kullanılan “Superpowers Game” sistemidir, HTML5 2D + 3D oyun projeleri oluşturmanıza olanak sağlar. Şimdi bu sistemi kurmak istiyor musunuz? sorusunu sorar. Bu adımı atlayarak devam edebilir veya bu paketin yüklenmesi için Install butonuna tıklayın.

Program açıldığı zaman sade bir arayüz göreceksiniz. Sol kenarda sunucu kısmını göreceksiniz. Sol kenara sunucu eklemek, düzenlemek ve kaldırmak ve sunucu ayarlarını düzenlemek için kullanılan alandır. Yerel sunucu hemen başlatmak için “My Server” üzerine çift tıklayın ve istediğiniz bir kullanıcı adını seçin. Kullanıcı adınız program sol üst kısmında görünecektir. Oluşturduğunu yerel sunucu online durumundadır. Dilerseniz offlie duruma getirebilirsiniz.

Buradan sunucuyu kamuya açmak mümkündür. Güvenlik nedeniyle, bunu yapmadan önce bir şifre eklemeniz gerekir. Başkalarına açık bir sunucuda kullanıcılar dünyanın herhangi bir yerinde bağlantı sağlayarak iş birliği ortamı oluşturabilir.

İşbirliği için, sadece meslektaşlarınıza veya arkadaşlarınıza IP adresi ile özel bir bağlantı paylaşın. Daha sonra kendi web tarayıcınıza yapıştırın ve yazılım yüklemeye gerek kalmadan projeler erişim sağlayabilirsiniz.

Daha sonra yapacağınız şey “New Project” seçeneğine tıklayarak yeni bir proje oluşturmak. Başlamak için proje adını ve açıklamasını girin. Projeyi yeniden açmak için kendi adına çift tıklayarak başlayın.

Programın çeşitli özellikleri vardır ve bu özellikleri genişletmek ve işlevini artırmak için eklentiler yardımıyla bunları yapmak mümkündür.

superpowers-indir-ucretsiz-2d-ve-3d-video-oyunu-yapma-programi-2

Kod yazmak ister misiniz? Bu yazılımın doğrudan Typescript kullanılarak yapılabilir.

Superpowers hakkında söylenecek en iyi şey, herhangi biri ile internet üzerinden çalışma yeteneğine sahip olmasıdır. Tabi ki yerel sunucuya erişim olduğu sürece.

Genel olarak, İki boyutlu ve üç boyutlu oyun yapmak için harika bir program olduğunu söylemek gerekir. Biz programın geliştiricileri değiliz elbet ama faydalı bir şey gördüğümüz zaman öneride bulunmaya çalışırız. Superpowers oluşturulan herhangi bir oyun Windows, Linux, Mac, iOS ve Android’de oynamak için yapılabilir.

Superpowers ücretsiz indir

Superpowers programının Windows, Mac OS X ve Linux sistemleri ile uyumlu sürümleri vardır. Ayrıca Windows için 32 bit ve 64 bit ayrı sürümleri vardır. Aşağıdaki üretici sayfa bağlantısından sisteminize uygun olan sürümü indirin. İndirme konusunda sıkıntı yaşarsanız yardımcı olmaya çalışırım.

Programı üretici sayfadan indir

Mac OS X PCsen Özel Ücretsiz Windows

05 Ekim 2016 at 13:04

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*