syncDriver: Windows 8.1 için SkyDrive Masaüstü İstemcisi

Sponsorlu Bağlantılar

SkyDrive’daki entegrasyon, Windows 8.1 güncellemesi ile tanıtılan özelliklerinden biridir. SkyDrive entegrasyonu, Microsoft hesabınızla, yerel bir hesabı olan kullanıcıların, Microsoft hesabına geçmek zorunda kalmadan SkyDrive entegrasyonu  tercih eden kullanıcılar için kullanışlıdır.

Resmi SkyDrive masaüstü istemcisi Windows 8.1 ve Windows 8.1 ile birlikte de Microsoft hesabına geçiş isterken Modern (Metro) UI uygulamasını yüklemeyi reddediyor.

Resmi SkyDrive masaüstü istemcisi Windows 8.1 ‘de çalışmıyor. syncDriver, doğrudan Windows 8.1 ‘de masaüstünüzden SkyDrive dosyaları yönetmek için zengin özelliklere sahip bir yazılımdır.

SkyDrive icin SyncDriver

syncDriver ile SkyDrive hesabı kurmak oldukça basittir. Program yüklendikten sonra, SkyDrive e-posta adresinizi ve şifrenizi soran küçük bir iletişim kutusu göreceksiniz. Son olarak, tüm senkronize dosyaların depolanacağı klasörü seçmeniz istenir. Daha sonra hızlı erişim için Windows Explorer gezinti bölmesinde Sık Kullanılanlar için klasör ekleyebilirsiniz.

syncDriver diğer SkyDrive istemciler gibi, dosya transferi için SSL şifreleme kullanır.

SkyDrive icin SyncDriver secenekler

Varsayılan ayarlar, syncDriver Bu PC (Bilgisayar) için SkyDrive sürücü eklemez. SkyDrive sürücü eklemek için, sistem tepsisinde çalışan syncDriver simgesine sağ tıklamanız gerekir, ayarlar iletişim kutusunu açmak için Seçenekler’i tıklayın ve sonra sürücü harfini atayın.

Ayrıca syncDriver, her Windows açılışında otomatik yüklenmez. Her yeniden başlatıldıktan sonra programı elle başlatmak istemiyorsanız, Seçenekler iletişim kutusu altında, sistem başlangıç ​​seçeneğini etkinleştirebilirsiniz.

syncDriver İndir
Etiketler:

,

PCsen Ücretsiz Windows Yazılım

16 Kasım 2013 at 02:49

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*