System Ninja: Windows 7 | 8 İçin Sistem Optimizasyon Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayar performansını artırmak için piyasada bir çok program mevcuttur. Bilgisayar sistemini optimize ederek, sistem performansını artırabilirsiniz.

System Ninja istenmeyen gereksiz dosyaları, kayıt defteri girdileri kaldırma, önerilen optimizasyon ayarları ve daha fazlası ile bilgisayarınızın performansını artırmak ya da en azından bilgisayar performansını korumak için ücretsiz bir sistem optimizasyon programıdır.

System Ninja bunların dışında; Başlangıç ​​Yöneticisi, Süreç Yöneticisi ve P3P Kayıt Geçmişi temizleme aracı paketleri sunuyor.

System Ninja

System Ninja bilgisayarınıza optimize etmek ve PC performansını artırmak için bir çok araç paketlerini içinde barındırıyor. Bende bu araç paketleri ile ilgili kısa bilgiler vermeye çalışacağım.

Junk Cleaner – Önemsiz Dosya Temizleyici: Bu araç bilgisayarınızda tarama yaparak gereksiz, önemsiz olan tüm dosyaları listeler. Tarama bittikten sonra listelenen gereksiz dosyaları silebilir veya dilerseniz yok sayabilirsiniz.

Silinebilir dosyalar;

  • Windows Geçici Dosyalar
  • Thumbs.db dosyaları ve diğer küçük önbellek dosyaları.
  • Tüm dizinlerdeki .tmp dosyaları,
  • Oyun önbellekleri
  • Windows Günlükleri
  • Ortak Torrent Etiketleri

System tools – Sistem Araçları: Sistem Araçları sekmesi bilgisayar açılışında yüklenen uygulamaları kontrol etmenizi sağlayan Startup Manager – Başlangıç ​​Yöneticisi içerir. Bilgisayarınız ilk açılışta, ön yükleme sırasında istenmeyen programları kaldırabilirsiniz. Bilgisayarınız ilk açılışta neler yapması gerektiğini tam anlamı ile kontrol edebilirsiniz.

system ninja

App Uninstaller – Uygulama kaldırma aracı, kullanılmayan veya gereksiz programları kaldırmayı sağlar.

Process Manager – İşlem Yöneticisi, Görev Yöneticisine geçmeden hızlı bir şekilde istenmeyen programları sonlandırabilirsiniz.

PC Analysis – PC Analizi: İşlemci, sabit diskler, mantıksal diskler, anakart, işletim sistemi ve Bios gibi önemli donanım bileşenleri hakkında bilgileri kontrol etmenizi sağlar.

Options – Seçenekler: Ücretsiz farklı seçenekleri yapılandırmak için izin verir. Örneğin, dosyaları silinmeden önce bir uyarı göstersin, otomatik olarak güncellemeleri kontrol etsin gibi özel yapılandırmalar yapabilirsiniz. Bu yapılandırmalar System Ninja programı ile ilgilidir.

System Ninja; Windows bilgisayarınız için tam bir optimizasyon programıdır, çeşitli ayar seçenekleri ve optimizasyon modülleri sunmaktadır.

Programı çalıştırabilmek için Microsoft .NET Framework 3.5 yüklü olması gerekir.

System Ninja sistem optimizasyon programı XP, Vista, Windows 7, Windows 8 ile uyumlu çalışır.

System Ninja System Ninja Portable

Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

26 Eylül 2013 at 16:09

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*