Windows 8 Product Key, Ürün Anahtarı Kurtarma

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8′i yeniden yüklemeye hazırlanıyorsanız, PC yenileme veya PC sıfırlama özelliğine geçmeden önce bir yerde Windows 8 ürün anahtarının olması gerekir. Ürün anahtarı merkezi orijinal Windows DVD veya Windows kopyasını satın aldığınız postada bulunmaktadır.

Eğer orijinal Windows 8 DVD bulamıyorsanız ya da gelen kutunuzdan ürün anahtarı postasını sildiyseniz, Windows 8 kurulumu, yeniden yükleme veya sıfırlamadan önce Windows 8 ürün anahtarı kurtarmak için üçüncü taraf araçlarını kullanmak zorundasınız. Ürün anahtarını başka türlü kurtarma seçeneğiniz kalmıyor çünkü.

Sayısız ücretsiz araçlar ile Windows Kayıt Defteri anahtarlarını almak veya kurtarmak için kullanılabilir. Bunlardan biri NirSoft tarafından geliştirilen ProduKey programıdır. ProduKey bir anda Windows anahtarı kurtarmanıza yardımcı olur. Ve en güzel özelliği ise ProduKey bağımsız bir araç olduğu gibi yazılım yüklemenize gerek kalmamasıdır.

Windows 8 Ürün Anahtarı Kurtarmak İçin ProduKey Nasıl Kullanılır?

1.Adım: Bu ​​makalenin sonunda belirtilen bağlantıyı ziyaret ederek ProduKey zip dosyasını indirin, ProduKey.exe dosyasını almak için masaüstüne veya  başka bir konuma zip dosyasını ayıklayın.

2.Adım: Windows ve Office ürün anahtarlarını görüntülemek için yürütülebilir dosyaya çift tıklayın. Evet bu kadar. Sadece tek bir tıklama ile ürün anahtarınızı kurtarıyorsunuz.

windows-8-product-key-kurtarma

Bu küçük program bu nedenle gelecek referanslar için bir metin dosyası olarak ürün anahtarı kaydetmeyi sunuyor.

ProduKey orjinal seçenekler harici Windows dizini (eğer ikili önyükleme Windows kullanıyorsanız yararlıdır) ürün anahtarı kurtarmak için, uzaktaki bilgisayarlardan ürün anahtarı yükleme, yerel ağınızda ki tüm bilgisayarlara ürün anahtarı yükleme, harici yazılım kayıt defterinden ürün anahtarını kurtarabilirsiniz.

Windows 8 dışında, Windows 7, Vista ve Windows XP ürün anahtarı kurtarmak için bu ücretsiz aracı kullanabilirsiniz. ProduKey, 32-bit ve 64-bit Windows sistemleri ile uyumludur.

32 Bit İndir 64 Bit İndir

Ne & Nasıl PC Dersleri Ücretsiz Windows 8

04 Ocak 2013 at 15:51

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*