theRenamer İndir: TV Şovları ve Filmleri Yeniden Adlandırma ve Düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

Bilgisayarınızda çok fazla TV şovları ve filmler var ve yeniden adlandırmak mı istiyorsunuz? Video dosyalarını tek tek bulup, yeniden adlandırmak, düzenlemek uzun bir zaman alır. Hem video dosyalarınızı kolay ve hızlı bir şekilde yeniden adlandırmak hem de organize etmek için yardımcı bir program ister misiniz?

theRenamer uygun bir şekilde TV bölümlerini ve filmleri organize etmeyi, düzenlemeyi sağlayan ücretsiz bir programdır. Video dosyalarına kolayca göz atabileceğiniz ve dosyaları kolayca bulacaksınız, organize etmek adına size yardımcı olacak.

TV Şovları ve Filmleri Yeniden Adlandırma ve Düzenleme

Video dosyalarınızı yeniden adlandırmak için, öncelikle ‘TV Shows’ veya ‘Movies’ modlardan uygun bir moda geçiş yapmanız gerekir. O zaman geriye kalan dosyaları program arayüzüne sürükleyip bırakmanız gerekir. Otomatik olarak doğru bilgileri alın ve buna göre dosyaları yeniden adlandırın.

theRenamer programının en güzel özelliği ise IMDb.com, TV.com, theTVDB.com ve EPGUIDES.com ayrıntıları getirmesidir.

theRenamer

Aracın bir diğer büyük özelliği, genellikle videolar için kısa isimler kullanırız ama Force show names seçeneği sayesinde filmlere, videolara uzun isimler yazabileceksiniz.

Eğer sürükle ve bırak özelliğini kullanmak istemiyorsanız bile Fetch folder seçeneği ile bir klasör seçebilirsiniz. Fetch Folder otomatik olarak klasörünüzden video dosyalarını alacaktır.

Kendi ihtiyaçlarınıza göre yeniden adlandırma parametreleri seçin ve dosya adını ayarlayabilirsiniz. Kaydettiğiniz isimleri kesebilir ya da bir şey ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde birden fazla dosya yeniden adlandırabilir ve uygun bir şekilde organize düzenleyebilirsiniz.

theRenamer video organize yeniden adlandırma

Automatic Database özelliği IMDB ID’niz ile eklenen yeni gösterileri izler. Bu özellik çok yararlıdır ve veri tabanını sürekli güncel tutar.

Program büyük ölçüde özelleştirilebilir. Özelleştirme seçenekleri çok ama yine de kullanımı kolaydır. Hiçbir dağınık komut dosyası veya yapılandırma yok. Buna göre yazılımın özelleştirme ve avantajlarından yararlanabilirsiniz. Sürükle ve bırak işlevselliği ve kullanıcı dostu arayüzü programı kullanımı kolaylaştırır. Bu basit ve harika bir araçtır.

Sonuç olarak, theRenamer programı sayesinde bilgisayarınızdaki video dosyalarının isimlerini kolayca değiştirebilir, video dosyalarını organize edebilirsiniz.

theRenamer İndir

theRenamer programını buradan indirebilirsiniz.

Ücretsiz Windows 7 Windows 8

23 Ekim 2013 at 02:34

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*