Toolwiz TimeFreeze: Windows için ücretsiz sistem koruma ve geri yükleme programı

Sponsorlu Bağlantılar

Paylaşılan bilgisayarların yetkisiz değişikliklerden ve kısıtlı sistem ayarlarını veya dosyalarını değiştirmesini engellemeye yardımcı olan yararlı bir araç olan Microsoft SteadyState’i hatırlayabilirsiniz. Bununla birlikte, yalnızca Windows XP ve Windows Vista’nın 32-bit sürümlerini destekledi ve Windows 7’yi desteklemedi. Windows 7 için ücretsiz bir Steady State değiştirmesi arıyorsanız, Toolwiz Time Freeze’yi ücretsiz Windows SteadyState olarak kontrol etmek isteyebilirsiniz alternatif bir programdır.

Toolwiz Time Freeze, bir tıklama ile sisteminizin dondurulmasını başlatmanıza ve sonlandırmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir geri yükleme yazılımıdır. Sadece bildirim alanından TimeFreeze’ye erişin, simgesine sağ tıklayın ve Start TimeFreeze’i seçin.

Windows için SteadyState alternatifi

Bu şekilde, ücretsiz yazılım, sisteminizi güvende tutmaya ve her zaman yeni gibi olmaya yardımcı olur. Ayrıca bilgisayara yüksek seviyede bir güvenlik sağlar ve sanal sistemin verimliliğini büyük ölçüde geliştirir.

Time Freeze, gerçek sistemin bir kopyası olarak sanal bir ortam yaratır ve gerçek sistemi sabit tutar. Şimdi yazılımı yükleyebilir, uygulamaları değerlendirebilir, web’de gezinebilir, çevrimiçi etkinlikler gerçekleştirebilir ve istediğiniz herhangi bir şey yapabilirsiniz. Bilgisayarınızı yeniden başlattıktan sonra PC’niz, Aslında Zaman Dondurma işlemini başlattığınız zamanki haline geri yüklenecektir. Kısacası, herhangi bir yazılımı yüklediyseniz, sadece yeniden başlatıldığında kaybolur.

TimeFreeze’yi kullanarak, sisteminizdeki istenmeyen değişiklikleri önleyebilir ve hatta kötü amaçlı yazılımların bilgisayarınızda istenmeyen değişiklikler yapmasını önleyebilirsiniz. İsterseniz, uygulamayı şifreyle de koruyabilirsiniz.

TimeFreeze programında, herhangi bir kişisel dosyanın veya klasörün erişilmesini, değiştirilmesini veya görüntülenmesini yasaklayabileceğiniz bir Dosya Koruma hizmeti de bulunmaktadır. Hassas verileri, dosyaları ve klasörleri korumak için idealdir.

Bunun kalıcı bir sistem koruma aracı olmadığını unutmayın. Koruma önyükleme başlamaz, sisteminizi korumak istediğiniz her seferinde ‘Start TimeFreeze’ yapmanız gerekir. TimeFreeze.exe adlı tek bir işlemi çalıştırır ve yaklaşık 10000K bellek kullanan oldukça hafiftir. Önbellek boyutu 4071 MB’dir.

TimeFreeze’in bilgisayarınızı korumasını istemediğinizde, TimeFreeze’yi durdurmayı her zaman seçebilirsiniz.

Time Freeze ücretsiz indir

Toolwiz’ten TimeFreeze, ev kullanımı için ücretsizdir ve kontrol etmenizi kesinlikle tavsiye ederim.

WonderShare Time Freeze eskiden ücretsizdi, ancak şimdi deneme olarak sunulmakta ve daha sonradan satın almanız istenir. Bu nedenle, bu Toolwiz TimeFreeze’yi ücretsiz olarak kontrol edebilir.

Time Freeze direkt indir

Ücretsiz Windows 10 Windows 7 Windows 8

23 Şubat 2017 at 16:16

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*