TouchPal, Windows 8 İçin Dokunmatik Klavye Programı

Sponsorlu Bağlantılar

Dokunmatik bilgisayarda Windows 8 çalıştırıyorsanız, Windows’un en yeni sürümü dahil yeni dokunmatik klavyenin tadını almışsınızdı. Dokunmatik ekran için tasarlanmış özel yeni dokunmatik klavye, oldukça iyi çok özellikleri ile geliyor.

Windows 8 de ki tamamen yeni dokunmatik klavye, bir metin öneri seçtikten sonra yazarken bir boşluk ekler, metin önerileri gösterir, yanlış yazılmış kelimeleri vurgular, (dokunmatik klavye de ses devre dışı bırakma bakınız). Ctrl tuşuna dokunduğunuzda dahili dokunmatik klavyenin bile klavye kısayollarını gösterir.

Dahili dokunmatik klavye her açıdan kullanışlı ama her hangi bir nedenden dolayı dokunmatik klavyeyi değiştirmek istiyorsanız sizlere yardımcı olamaya çalışacağız.

Touchpal-windows 8 icin klavye

TouchPal, Android dünyasının en popüler dokunmatik klavye uygulamalarından birisidir ve artık Windows 8 için de kullanılabilir. Android ve iOS cihazlarda TouchPal kullanıyoruz bilgisayar kullanıcıları muhtemelen özellikler ve seçenekler hakkında bilgi sahibidir.

Ardından TouchPal en temel özellikleri şunlardır:

  • Üç farklı klavye türü,
  • Yeni nesil akıllı motor,
  • Sayıları ve noktalama işaretlerini dahil etmek,
  • En iyi sürgülü klavye deneyimi sunuyor,
  • QWERTY üzerinde yazarken yanlış yazılmış kelimeleri düzeltme.

TouchPal yeni nesil akıllı motoru oldukça doğru ve hızlı tuş dokunması sayesinde zaman kaybını önler. Akıllı metin özelliği sayesinde ise yazım hızınız artar. Windows 8 makinelerde özel sözlüğü kullanabilirsiniz.

TouchPal Curve özelliği kelimenin ilk bölümü üzerinden kaydırarak kelime eklemenizi sağlar.

Kısayol hareketi TouchPal bir başka harika özelliğidir. TouchPal kullanırken yerli klavyenin aksine, numaralar ve noktalama işaretlerini eklemek için klavyenin “diğer tarafına” geçmek gerekmez. TouchPal bazı tuşları, sayıları ve noktalama işaretlerini görüntüler ve anahtarı kaydırarak eklenebilir.

TouchPal Curve özelliği devre dışı bırakmak ve aynı zamanda saydamlık ayarlarını değiştirebilirsiniz. Standart, bölünmüş ve T-style: TouchPal üç klavye düzenleri ile birlikte geliyor.

Genel olarak, TouchPal Windows 8 için iyi bir klavye yazılımıdır. Windows 8 veya Windows 8 Pro destekli tablet varsa, bunu bir deneyin . TouchPal en güncel sürümü Windows RT işletim sistemi desteklemiyor unutmayın.

TouchPal indir

PCsen Ücretsiz Windows 8 Yazılım

16 Nisan 2013 at 15:46

1 yorum

  1. kardeş indirdim yükledim peki nereden açılıyor

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*