TouchPro ile Dosya Zaman Özelliklerini Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Her belge, resim, video, şarkı ve bilgisayarınızdaki herhangi bir diğer dosya da değiştirilmiş veya son erişimin ne zaman oluşturulduğunu bildirmek için birkaç ilişkili zaman etiketlerine (Özellikler penceresi içinde görülebilir) sahiptir. Farklı saat dilimleri dosyaları karışık ve uyumlu olsun ağ sürücülerinde çalışırken bu zaman damgalarının etkin kullanımı devreye giriyor ve dosyaların son erişilen veya ağın diğer kullanıcılar tarafından değiştirilmiş zamanı tutması gerekiyor. Herhangi bir amaç için bu dosya zaman özelliklerini değiştirmek isterseniz, bu iş için uygun bir çok uygulama vardır.  TouchPro kolayca yerel veya ağ sürücülerinde herhangi bir dosya için zaman özelliklerini değiştirmeyi sağlayan bir uygulamadır.

TouchPro otomatik olarak dosyalar için sağ tıklama bağlam menüsüne entegre olur ve dosya özellikler iletişim kutusunda yeni bir TouchPro sekmesi oluşturur.

Başlamak için, istediğiniz dosyayı sağ tıklayın, bağlam menüsünden Özellikler‘i tıklayın.

TouchPro kullanimi

Özellikler penceresi altında, yeni oluşturulan TouchPro sekmesini tıklayın ve zamanı değiştirmek için tüm seçenekler sunulacak. TouchPro, zaman için Created, Modified ve Accessed seçenek sunuyor, tarih ve saat de değiştirmenize olanak sağlar. Bir değerini değiştirmek için, zaman ayarlayıcıları veya giriş da ilgili alanına özel bir değeri aşağı yukarı kullanabilirsiniz. Değişikliklerinizi uygulamak için, işlemi tamamlamak için Touch Now düğmesine tıklayın.

TouchPro tarih saat degistirme

TouchPro hakkında bilmeniz gereken bir şey daha; sunduğu özelliklerin çoğunu da klasörler için sunuyor. TouchPro Windows XP, Windows Vista, Windows 7 ve Windows 8, Windows 8.1 ile uyumlu çalışır. 32 Bit ve 64 Bit ayrı ayrı sürümleri mevcuttur. Aşağıdaki linklerden indirebilirsiniz.

TouchPro İndir (32 Bit) TouchPro İndir (64 Bit)

PCsen Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

13 Ekim 2013 at 03:59

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*