Tweetro: Windows 8 İçin Jest Desteği İle Twitter İstemcisi

Sponsorlu Bağlantılar

Twitter daima en ünlü sosyal ağ platformlarından biri olmuştur. Arkadaşlarınız ile, en son haberler, sosyal olaylar ve diğer gelişmeler ile iletişimde kalmanızı sağlar. Android ve iOS gibi mobil cihazlar için de Twitter istemcileri geliştirildi.

Windows 8’in yayınlanmasından buyana, desteklenen uygulamalar geliştirilmeye başlandı. Twitter için Windows 8 ile uyumlu uygulamalarda baş gösterdi. Tweetro uygulaması da bunlardan birisi. Özellikle Windows 8 dokunmatik hareketleri için optimize edilmiş.

Windows 8’in doğal Windows Mağazasından Tweetro uygulamasını indirip kurabilirsiniz. Kurulumdan sonra, uygulamayı başlatın ve kullanıcı kimliğinizi ve şifrenizi girin ve Authorize app seçeneğine tıklayın.

Modern UI uygulaması olan Tweetro tam ekran modunda çalışır. Uygulama iyi görünüyor ve akıcı bir kullanıcı arabirimine sahip. Zaman tüneli, Profil, Resim vb dahil sütun şeklinde görünür. Bunun yanı sıra var olanları kaldırabilir ve yeni sütunlar ekleyebilirsiniz.

tweetro uygulamasi

Menüler büyük görünür ve metin keskin ve canlı görünüyor. Tablet üzerinde büyüleyici bir deneyim yaşayacaksınız. Tweetro bir diğer önemli özelliği de uygulamada tarama yeteneğidir.

Tweetro Windows 8 için en şaşırtıcı heyecan verici Twitter istemcilerinden biridir. Göz kamaştırıcı bir kullanıcı arayüzü ve basit kullanım sunuyor. Uygulama yalnızca Windows 8 üzerinde çalışıyor.

Tweetro İndir (Windows Store)

Windows 8

13 Ocak 2013 at 15:49

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*