USBFlashSpeed ​​ile USB Sürücü Okuma/Yazma Performansını Ölçme

Sponsorlu Bağlantılar

USBFlashSpeed ​​farklı veri boyutlarda USB okuma yazma hızını test etmeyi sağlayan bir uygulamadır. Test sırasında, okuma ve veri yazma sürekli olarak çok sayıda veri transferi seviyelerinde, USB okuma ve yazma hızını kontrol etmek için grafik üzerinde görebilirsiniz.

Açılan menüden USB sürücüyü seçin ve USB okuma ve yazma hızını test etmeye başlamak için Benchmark düğmesine tıklayın.

USB-Flash-Benchmark

USB okuma / yazma hızına göre bir grafik görülecektir ve test sonucu sayısal ve grafik gösterim ile sunulacaktır. Yazma oranı bir kırmızı çizgi ile gösterilir, Okuma oranı ise yeşil bir çizgi ile görüntülenir. Kıyaslama ana arayüzünde bir listede gösterilir. Sonuçların tamamlanması 20 dakika kadar sürebilir. Bu sonuçlar veri aktarımı sırasında meydana gelebilecek olası gecikmeleri belirlemenize yardımcı olabilir.

USB-Flash hizi test etme

Test tamamlandıktan sonra, bir URL geliştiricinin web sitesinde test sonuçlarının ayrıntılarını görüntüleyebilirsiniz.

Geliştirici sayfasında sonuç USB modeli, seri numarası, üretici adı, dosya sistemi, okuma ve yazma hızı da dahil olmak üzere kıyaslama sonucu özetlenebilir. Ayrıca USB modeli için sonuçlar mevcut olması koşuluyla, hatta testler üzerinden kıyaslama zorunda kalmadan USB okuma / yazma hızını belirlemek için çeşitli USB tipleri ve hesaplanan hızları kontrol edebilirsiniz.

usb flash hizi test etme

USBFlashSpeed USB okuma/yazma hızını test etme programı XP, Vista, Windows 7 ile uyumlu çalışır.

Uygulamayı İndir

Ücretsiz Windows 7 Yazılım

13 Ekim 2013 at 03:12

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*