VCE’den PDF’ye Dönüştürmek İçin Ücretsiz Programlar ve Online Siteler

Sponsorlu Bağlantılar

VCE, Visual CertExam anlamına gelir ve bilişim sertifikasyonu için yaygın kullanılan, sertifika sınavlarına hazırlık için geliştirilmiş bir sınav simülatörüdür. Öte yandan, PDF (açılımı:Portable Document Format) Adobe tarafından geliştirilen bir belge formatıdır. PDF, dünyada en yaygın kullanılan dosya formatlarından biridir ve internet ortamında belge aktarımı yaparken çok kullanılır. Bu yazımızda VCE formatından PDF formatına dönüştürmek yapmak için kullanabileceğiniz en iyi ücretsiz ve online araçları ele alacağız.

vce-den-pdf-ye-donusturme

VCE’den PDF’ye Dönüştürme / Çevirme

PDF’ye dönüştürmek istediğiniz VCE dosyaları varsa, VCE dosyalarını PDF dosyalarına dönüştürmeye yardımcı olan ücretsiz iki adet program ve online siteyi tanıtacağız.

VCE’den PDF’ye dönüştürmek için ücretsiz programlar

1] DoPDF

vce-den-pdf-ye-donusturme-programlari-ve-online-siteler

DoPDF, PDF, VCE de dahil olmak üzere en çok kullanılan formatları dönüştürmeyi sağlayacak ücretsiz bir programdır ve online olarak da kullanılabilir. Bu sanal bir PDF yazıcı sürücüsü olarak yüklenir, Yazıcılar ve Fakslar listesinde ve aynı zamanda Programlar listesinde görünecek ücretsiz bir yazılımdır. İki yolla VCE dosyalarını dönüştürmek için yazılımı kullanabilirsiniz.

DoPDF ve doPDF Startup penceresini kullanarak sanal PDF yazıcısı vasıtasıyla PDF olarak yazdırabilirsiniz. doPDF bir dönüşüm sihirbazını başlatmak için çalışabilir (başlangıç programları grubundan erişilebilir) yürütülebilir bir dosya vardır.

2] VCE to PDF

vce-den-pdf-ye-donusturme-programlari-ve-online-siteler-1

VCE to PDF, InfoTechnoPedia tarafından tasarlanmış bir diğer gelişmiş programdır. Kolayca paylaşmak için VCE dosyalarından PDF dosyalarına dönüştürmek için kullanılabilir. Programı kullanmak son derece basit ve kolaydır ve sabit diskinizde çok az yer kaplar. Bu tüm sınav simülatörlerini (VCE) basit okunan PDF dosyalarına dönüştürmek için harika bir programdır.

VCE’den PDF’ye dönüştürmek için online siteler

1. VCEPlus

vce-den-pdf-ye-donusturme-programlari-ve-online-siteler-2

VCEPlus, VCE sınav dosyalarını PDF’ye dönüştürmek için bir web sitesidir. Ancak en köyü yanı ise, anlık bir hizmet olmamasıdır ve yaklaşık 12-24 saat içinde işleme alıyor. İlk önce VCE dosyalarını indirerek başlamanız gerekir. Daha sonra VCE dosyalarını, Google Driver, Dropbox, OneDriver veya Mediafire bulut hizmetlerinden herhangi birine yükleyin. Daha sonra yüklediğiniz VCE dosya bağlantısını web sitede yorum kısmına yazmanız gerekiyor. Size cevap verildikten sonra işlemleriniz yapılacaktır. Bu durum bazıları için sıkıntılı bir süreç olacaktır ama VCE dosyaları da diğer belge formatları kadar basit değildir.

2. GamersPedia

vce-den-pdf-ye-donusturme-programlari-ve-online-siteler-3

GamersPedia, VCE’den PDF’ye çevirmek için kullanabileceğiniz başka bir web sitedir. VCEPlus web sitesinde 12-24  saat boyunca beklemek istemiyorsanız, anında dosyaları dönüştürmek için bu web sitesini deneyebilirsiniz, ancak saatte 10 dönüşüm bir sınırı vardır. Yani, ilk denemede sonuç alamazsanız, bir kaç dakika denemeye devam edebilirsiniz. Dönüşüm sürecinden ayrı olarak Gamerspedia da ileride herhangi bir sınav veya belgeleri veren ek araçlar sunar.

İnternet PCsen Ücretsiz

08 Ekim 2016 at 13:13

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*