WeVideo: Online Video Yapma ve Düzenleme

Sponsorlu Bağlantılar

Bir web sitesi veya çevrimiçi videolarınızı düzenlemek için bir web uygulaması mı arıyorsunuz? WeVideo bazı video düzenleme görevleri çevrimiçi yöneten bir tam özellikli bir video düzenleme aracıdır. WeVideo herkes için kolayca erişilebilen basit bir video düzenleme aracıdır.

WeVideo kullanarak, kolayca online fotoğraf ve videolarınızı aktarabilirsiniz. Hatta kendi hikayenizi oluşturabilir ve bulut içinde doğrudan düzenleyebilirsiniz. Herhangi bir üçüncü parti yazılım indirmenize gerek yoktur. WeVideo doğrudan Google Drive ile entegre edilecektir. Kolayca bulut depolama ile tüm verilerinizi yönetebilirsiniz.

Ücretsiz online video düzenleme

WeVideo bulut videoları oluşturmak için bir online ortam sağlar. Kendi kamera cihazınız ile video düzenleme cihazları bağlayabilirsiniz. Hatta farklı sosyal medya platformlarında arkadaşlarınızla paylaşabilirsiniz. D

WeVideo kolayca Facebook, Instagram, Flickr, Google Drive ve Dropbox hesapları ile entegre ve fotoğraf ve videoları içe aktarabilirsiniz. Film şeridi düzenleme modu hızlı ve verimli bir şekilde videoları düzenlemenizi sağlar.

WeVideo Google Drive depolama dizininde “WeVideo_folder_e-posta-adresiniz” adında bir klasör oluşturur. Bu klasör oluşturulur ve yayımladığınız WeVideo projelerin bir listesini içerecektir. Tamamen web tabanlı olduğundan, YouTube ve Chrome üzerinde video editörünü deneyebilirsiniz.

WeVideo özellikleri:

  • İçe aktarma: Farklı sosyal medya hesapları, fotoğraf ve video klipleri içe aktarın. İstediğiniz herhangi bir sırayla içeriği sürükleyin ve bırakın. İçeriği düzenlemenize yardımcı olacaktır.
  • Video kırpma: Bazı önemli anları odaklanmak video klipleri kırpabilir. Hatta uzun video ayırmak ve onları daha küçük video halinde kesebilirsiniz.
  • Videolarınıza metin, efektler, müzik ve grafikler ekleyin. 100 + ücretsiz efektleri ve ses klipleri kullanabilirsiniz.
  • YouTube, Google Drive, Facebook ve Twitter doğrudan videoları paylaşma. Hatta “özel veya kamu” gibi seçenekleri seçerek içeriğin görünürlüğünü filtreleyebilirsiniz.

WeVideo ücretsiz kullanım özellikleri

Ücretsiz kullanım 10GB bulut depolama alanı sunuyor. Hazırladığınız videoları aylık olarak 7.5 dakika dışa aktarabilirsiniz. Hazırladığınız veya düzenlediğiniz videoları 720p kalitesinde dışa aktarabilirsiniz.

50 tane patentli şarkı desteği vardır. Hazırlanan videoları Facebook ve diğer sosyal ağlarda paylaşma desteği içermektedir. Videoları indirebilirsiniz ve sınırsız dosya büyüklüğü imkanı sağlar.

Online video yapmak veya düzenlemek için WeVideo web sayfasını ziyaret edin.

İnternet PCsen

06 Ocak 2013 at 23:04

1 yorum

  1. ikinci el eşya says:

    ben çok beğendim güzel bir uygulama bizim ikinci el eşya’ların görsellerini ekleyeceğim

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*