WhatsApp Android Uygulamasına Fotoğraf Düzenleme ve Flaş Güncellemesi

Sponsorlu Bağlantılar

WhatsApp mesajlaşma uygulaması Android mobil cihazlar için yeni bir sürüm yayınladı. Bu güncellemede özellikle fotoğraf düzenleme aracını bulacaksınız.

WhatsApp uygulamasını Facebook aldıktan sonra, her yeni güncelleme yenilik ve geliştirmeler ile gelmektedir. Mesajlaşma, sohbet, resim ve video paylaşma gibi özelliklerin yanı sıra fotoğraf düzenleme imkanı da sunmaktadır. Peki bu fotoğraf düzenleme ile neler yapabilirsiniz? Yazımızı okumaya devam edin.

whatsapp

WhatsApp ile fotoğraf düzenleme yapmak mümkün olacak

WhatsApp yeni güncellemesi ile fotoğraf ve videolara emoji eklemek mümkün olacak. Bunun yanı sıra fotoğraf ve videolar üzerinde kolayca çizim yapabilirsiniz. Düşüncelerinizi, hislerinizi paylaşmak için fotoğraflara yazı yazmak mümkün olacak. Farklı fontlarda ayarlayacağınız yazı yazma özelliği sayesinde daha eğlenceli fotoğraflar paylaşabilirsiniz.

whatsapp-android-uygulamasinda-fotograf-duzenleme-guncellemesi

Yenilikler arasında Flaş özelliği de var!

WhatsApp yeniliklerine harika bir özellik daha ekledi. Yeni kamera özelliği sayesinde öne bakan flaşlar da artık desteklenecek. Daha kaliteli ve güzel pozlar çekmek çok daha kolay olacak. Bu özellik ne anlama geliyor? Özellikle ışığın az olduğu ortamlarda Android telefon ekranı parlayacak ve fotoğraflar daha kaliteli ve güzel çıkacak. Işın az olduğu ortamlarda fotoğrafların kötü ve kalitesiz çıkması herkesi rahatsız etmekteydi. Artık bu özellik sayesinde bu sorunda ortadan kalkacak.

Bunun yanı sıra WhatsApp uygulaması ile video çekiminde zoom özelliği daha da geliştirildi. Ön ve arka kamera arasında geçiş yapmak çok basit olacak.

Bu yeni özellikleri elde etmek için Whatsapp uygulamasını güncellemeniz gerekir. Google Play Store’dan güncel sürümü indirmeniz mümkündür. 4 Ekim itibariyle güncelleme yapılmıştır. Sizde Android için WhatsApp uygulamasında bu özellikleri kullanmak istiyorsanız hemen son sürüme güncelleme yapın.

Bu özellikler şuan iOS sürümü için geçerli değildir. Ama en kısa zamanda iOS cihazlar içinde güncelleme yapılmasını bekliyoruz.

Bu özellikleri kullanmayı düşünüyor musunuz?

Genel

05 Ekim 2016 at 16:37

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*