WhatsApp İndir – Android İçin WhatsApp Mesajlaşma Uygulaması

Sponsorlu Bağlantılar

Akıllı telefonlar ile yeni ürünlerin çıkması ve teknolojinin bu kadar hızlı ilerlemesi insanı hayrete düşürüyor. Daha düne kadar sohbet ve mesajlaşma programlarında neredeydik şimdi neredeyiz. Tasarımlar, kullanılabilirlik ve ekstra özellikler ile beğenilen uygulamalar ortaya çıktı. Teknoloji cihazlarında akıllı telefonlara yönelik kullanım daha fazla olduğu için artık PC yerine mobil cihazlar için uygulamalar geliştirilmekte ve daha sonra PC için geliştirilmeye başlanmış durumda. Bunlardan biri de WhatsApp Messenger. Mobil cihazlar üzerindeki en popüler ve en kullanışlı uygulamadır diyebiliriz. Özellikle Facebook satın aldıktan sonra yarışılamaz bir rakip oldu. Her geçen gün daha kullanışlı özellikler eklenmektedir.

whatsapp

Android İçin WhatsApp Messenger uygulaması

WhatsAppAndroid cihazlarda en çok kullanılan mesajlaşma uygulamasıdır. Yeni gelişmeler ile daha da cezbedici olmaktadır. Grup sohbetleri yapmak ve sesli mesaj gönderme özellikleri en can alıcı noktasıdır. Akıllı telefon mesajlaşma uygulamaları internet bağlantısına gerek duymaktadır. WhatsApp uygulamasını da isterseniz mobil veri bağlantısı isterseniz WiFi bağlantısı ile kullanabilirsiniz. Ücretsiz olarak arkadaşlarla mesajlaşmak, resim, fotoğraf, video ve sesli mesaj göndermek kadar cezbedici bir şey olabilir mi? İşte bunların hepsini karşılaması ve hızlı olması WhatsApp uygulamasının en çok kullanılmasına neden olmaktadır.

Telefonlardan SMS atmayı tarihe gömen bir uygulamadır. Artık öyle bir noktaya geldi ki, SMS dendiği zaman akla “WhatsApp” gelmektedir. E bunu da hak ediyor. Neden WhatsApp kullanmalıyız. Arkadaşlarınızla, ailenizle veya herhangi biri ile gerçek zamanlı olarak mesajlaşın. Sadece mesaj değil, herhangi bir ücret ödemeden WhatsApp kullanıcılarını arayabilirsiniz. Evet hattınızdan aramak yerine uygulamanın yüklü olduğu herhangi birini ücretsiz olarak arayın.

whatsapp-indir-android-icin-whatsapp-mesajlasma-uygulamasi

WhatsApp uygulaması çok kullanışlı ve kullanımı kolaydır. Sadece ilk başta bir profil oluşturun ve keyfinize bakın. Mesajlaşmak istediğiniz arkadaşınızı bulun ve kolayca mesajlaşmaya başlayın. Sevdiğiniz arkadaşlarla bir grup oluşturun ve eğlenceli zaman geçirin. Konumunuzu paylaşarak arkadaşlarınıza yol tarifi verebilirsiniz. Bir noktada buluşulacağı zaman en çok kullanılan özelliklerden biridir.

WhatsApp Messenger“ı anlatmaya gerek yok aslında, o kendini anlatıyor. Bundan sonra geliştirilen yeni özelliklerini takip etmek yeterlidir.

Android için WhatsApp indir

WhatsApp uygulaması her Android cihaza göre farklı yükleme boyutu ve sistem gereksinimi içerebiliyor. Ayrıca yeni güncellemesi ile birlikte yüklemek için aşağıdaki bağlantıyı kullanın.

Android için WhatsApp indir

Android PCsen

05 Ekim 2016 at 13:40

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*