Windows 10 İçin AdwCleaner İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Sürekli olarak internetten bilgisayara yazılım yüklemesi yaparız. Son yıllarda bir çok program kurulum aşamasında zararlı yazılımlar içermektedir. Zararlı yazılımdan kasıt, sistem ayarlarını ve özellikle tarayıcı ayarlarını değiştiren yazılımlar. Bu durum elbette kabul edilebilir değildir. Artık her yazılım en az bir adware, araç çubuğu barındırmaktadır. Program kurulum sırasında buna dikkat edilmezse istemediğiniz sonuçlar ortaya çıkacaktır.

Bildiğiniz gibi, ücretsiz uygulamaların çoğu aslında ücretsiz değildir. Ücretsiz programların çoğu yükleme sırasında tarayıcı araç çubuğu, adware veya tarayıcı korsanı içermektedir. Yazılım kurulumu sırasında biraz daha dikkat ederek bilgisayarınıza yüklendiği zaman istenmeyen programları engellemek mümkün olsa da, birçok kez yazılım montajcılar izniniz olmadan istenmeyen programları yükler.

Yüklendikten sonra adware veya tarayıcı araç çubukları kaldırmak gerçekten zor bir iştir. Tarayıcı eklentilerin bir çoğu diğer programlar gibi PC’nizden kaldırılamaz. Adware veya tarayıcı korsanlarından kurtulmak için üçüncü taraf adware kaldırma araçlarından yardım almak gerekir.

AdwCleaner

AdwCleaner her bilgisayarda olması gereken programlardan biridir. Özellikle internetten sürekli program yükleyenler için kesinlikle gerekli programlardan biridir. Adından da anlaşılacağı gibi, program adware, tarayıcı korsanları, araç çubukları gibi istenmeyen programlardan kurtulmak için tasarlanmıştır. Ücretsiz ve Türkçe dil desteğinin olması kullanıcılar açısından faydalıdır.

windows-10-icin-adwcleaner-indir

Windows 10 için AdwCleaner

AdwCleaner son sürümü artık Windows 10 sistemi desteklemektedir. AdwCleaner en yeni sürümü bir grup onarım araçları ile birlikte geliyor. Bu araçlar ile, proxy ayarlarını, Winsock ayarlarını, Güvenlik Duvarı ayarlarını, BITS kuyruğu, IE politikalarını, Chrome politikalarını, IPSec ayarlarını ve TCP / IP ayarlarını sıfırlayabilirsiniz. Tüm bu sıfırlama araçlarına Seçenekler menüsüne tıklayarak ulaşabilirsiniz. Seçenekler menüsü altında bulunan yeni hata ayıklama modu gelişmiş kullanıcılar için bir başka kullanışlı özelliktir.

AdwCleaner ile adware ve tarayıcı araç çubuklarından kurtulmak oldukça kolaydır. Sadece programı indirin ve çalıştırın, taramayı başlatın. Tarama yapıldıktan sonra bulunan zararlı yazılımlardan saklamak istediklerinizi seçtikten sonra Temizle düğmesine tıklayın.

AdwCleaner tarafından algılanan bir program veya eklenti istenmeyen bir araç olup olmadığından emin değilseniz, karantinaya alabilirsiniz. Tüm karantinaya alınanlar Araçlar altında bulunan karantina yöneticisi tarafından yönetilir.

AdwCleaner indir

AdwCleaner küçük dosya boyutuna sahiptir. İndirirken ve yazılımı çalıştırırken, Microsoft Edge veya Windows SmartScreen özelliği bu yazılımı çalıştırmaya karşı sizi uyarır. Yazılımı çalıştırmak için uyarıyı göz ardı etmeniz yeterlidir.

Not: Ayrıca güvenmediğiniz sitelerden AdwCleaner indirmeyi tavsiye etmeyiz. Yazılımın sahte sürümünü dağıtan birçok web sitesi vardır. Biz sadece aşağıdaki sayfadan AdwCleaner indirmenizi öneririz.

AdwCleaner programı Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP 32-64 bit sistemler ile uyumludur.

Türkçe Yapma: İndirdiğiniz program dosyasını çalıştırdığınız zaman program direkt açılacaktır. İngilizce arayüze sahiptir. Language sekmesine tıklayarak Türkçe dil seçeneğini seçin.

AdwCleaner İndir

Ücretsiz

03 Ekim 2016 at 17:21

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*