Windows 10 İçin Samsung SSD Magician İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Intel, Kingston, Samsung, SanDisk, Crucial ve Corsair gibi SSD (Solid State Drive) üreticileri SSD yönetmek için kendi yazılımlarını sunar. Bu SSD ayarlama ve optimizasyon yazılımı bir grup varsayılan ayarları değiştirebilir ve mevcut en son sürüme SSD firmware update-yazılımını güncellemeye izin verir.

Hemen hemen her SSD üreticisi, güncellenmiş SSD optimizasyon araçlarına tam Windows 10 desteği eklemiştir. Samsung üreticisi de kendi SSD yönetme programı olan Samsung SSD Magician yazılımını Windows 10 tam destek için çalışmalarını yapmıştır.

Samsung Magician aracı sayesinde Windows bilgisayarınızda kolayca SSD optimizasyonu, performans testi ve Samsung SSD Firmware güncelleme yapabilirsiniz. Resmi araç sayesinde sorunsuz bir SSD disk yönetimi ve ayarlamaları yapabilirsiniz.

windows-10-icin-samsung-magician-indir

Windows 10 için Samsung SSD Magician: SSD Disk Yönetimi ve Optimizasyonu

İyi haber Samsung Magician yazılımı v4.9, Windows 10 tam desteği ile artık kullanılabilir olmasıdır. Kullanıcılar Samsung SSD barındıran Windows 10 bilgisayara Samsung Magician yazılımını indirip yükleyerek Samsung SSD disklerin sağlığını ve performansını yönetebilir. Ve önceki sürümlerinin aksine, Hızlı Mod ve Hızlı Önbellek herhangi bir sorun olmadan Windows 10 bilgisayarda da kullanılabilir.

windows-10-icin-samsung-magician-indir-1

Desteklediği modeller

Samsung Magician v4.9 güncel sürümü 750 EVO, 950 PRO (M.2), 850 EVO (2.5’’, mSATA, M.2), 850 PRO, 840 EVO (2.5”, mSATA), 840 PRO, 840 serisi, 830 serisi ve 470 serisi modelleri desteklemektedir.

Samsung Magician indir

Samsung Magician yazılımı yaklaşık olarak 18 MB dosya boyutuna sahiptir. Windows 10 Windows 8.1 ve Windows 7 32-bit ve 64-bit sistemleri destekler. Windows için Samsung Magician yazılımının en son sürümünü indirmek için aşağıdaki bağlantıyı ziyaret edin ve direkt linkten indirin. Diğer SSD araçları gibi, Samsung Magician da aynı zamanda diğer üreticilerin SSD disklerini desteklemez.

Samsung Magician İndir Üretici sayfadan İndir

PCsen Ücretsiz Windows 10

03 Ekim 2016 at 12:17

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*