Windows 8.1 İçin Classic Shell 4.0 Yayınlandı!

Sponsorlu Bağlantılar

Classic Shell sadece Windows’un 8/8.1 de Başlat menüsü eklemek için tasarlanmış bir program değil, daha çok Windows’un en yeni sürümünde eksik olan bir çok klasik özellikleri geri yüklemek için geliştirilmiş bir programdır. Classic Shell sadece, Windows 8.1 RTM için yeni özellikler ve geliştirmeler ile yeni sürümünü güncelledi.

Classic Shell 4.0 sürümü Windows 8.1 ile tam uyumludur.

Classic Shell en yeni sürümü (v4.0) Windows 7’de Başlat menüsünün tüm özellikleri içeren Windows 7 stili Başlat menüsü ile birlikte geliyor.

Arama sonuçları ve atlama listeleri şimdi ana menü içinde görünür, Başlat Menüsü şimdi özel Kapatma düğmesi ile birlikte geliyor, Başlat menüsü arama kutusunda dosyaları, programları ve Windows ayarlarını arayabilirsiniz.

Classic-Shell-windows 8.1

Ayrı Başlat menüsü için yeni özelliklerinden, seçilen dosya (lar) ve aynı zamanda boş disk alanı toplam boyutunu gösteren Explorer için yeni durum çubuğu içerir.

Önceki sürümlerinde olduğu gibi, en son sürümü de Windows 8.1 ile birlikte veya özel Başlat düğmesini kullandığınız özgün Başlat düğmesini kullanmanızı sağlar. Classiz Shell’in Başlat menüsü hakkında en iyi şey, tamamen özelleştirilebilir olmasıdır. Menü renk animasyon için alt menü genişliğine sahip simge boyutunu özelleştirebilirsiniz.

Classic-Shell-4 windows 8.1

Classic Shell yüklü, görev çubuğundaki Başlat düğmesini tıklayın ya da Başlat menüsünü ortaya çıkarmak için klavye üzerindeki Windows logosu tuşuna basabilirsiniz. Başlat ekranına geçiş yapmak için, Başlat menüsünü açın ve sonra Başlat ekranında girişi tıklamanız gerekiyor.

Classic Shell 4.0, Windows Vista ve Windows Server 2008 işletim sistemlerini desteklemez. Vista veya Server 2008 kullanıyorsanız, bu programın eski bir sürümünü kullanın.

Classic Shell İndir

PCsen Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

08 Ekim 2013 at 16:37

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*