Windows 8.1 İçin UxStyle İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Yakın zamanda yayımlanan Windows 8.1 güncellemesine yükselttikten sonra üçüncü parti görsel stiller yükleyerek, masaüstü görünümünü özelleştirmek isteyen tüm bilgisayar kullanıcıları için iyi haber. Popüler UxStyle yazılım geliştiricisi yazılımı güncelledi ve UxStyle en son sürümü Windows 8.1 RTM ile tam uyumlu hale getirildi.

Windows 8.1 için UxStyle bazı kritik sorunları araştırmak için yaklaşık üç hafta önce ilk sürümü geri çekmişti ve şimdi sorunları gidererek en son sürümü yayımladı.

Daha önceki sürümlerde olduğu gibi, Windows 8.1 için UxStyle sistem dosyalarını değiştirmek veya Windows üçüncü taraf görselleştirme desteğini etkinleştirmek için diğer araçlardan çok daha güvenlidir.

Geliştiriciye göre, UxStyle bir sistem hizmeti ve sistem dosyalarını değiştirmek veya düzenlemek zorunda kalmadan Windows üçüncü parti tema desteği sağlamak için belleğe yükleyebilirsiniz.

Windows 8.1 icin UXStyle Core indir

Bu aracın en önemli avantajı Microsoft işletim sistemi için yeni güncellemelerini bıraktığında, diğer araçların aksine UxStyle, Windows için sonu yok olmasıdır.

Bir kez programı yükleyin, üçüncü taraf tema desteğini etkinleştirmek veya devre dışı bırakmak için seçenekleri göremezsiniz. Sadece yazılımı yükleyin ve sonra üçüncü parti tema desteğini eklemek için bilgisayarınızı yeniden başlatın.

Windows 8.1’e ek olarak, UxStyle Core, Windows XP, Vista, Windows 7, Windows 8, Server 2003, Server 2008, Server 2008 R2, Server 2012 ve Server 2012 R2 işletim sistemleri için kullanılabilir.

Windows 8.1 için UxStyle indirmek için aşağıda belirtilen bağlantıyı ziyaret edin. Geçerli sürüm (0.2.3), Windows 8.1 x86 ve x64 her iki versiyonu ile tam uyumludur. Download sayfasında Windows 7 ve önceki sürümleri için UxStyle bir sürümünü sunuyor unutmayın. UxStyle 0.2.3, Windows 8 veya Windows 8.1 sürümlerinde çalışacak şekilde tasarlanmıştır ve en son sürümü indirdiğinizden emin olun.

Windows 8.1 İçin UxStyle İndir

Windows 8.1 için UxStyle programını indirirken en son sürümü indirdiğinizden emin olun. Zaten indirme bağlantısı üzerinde gerekli bilgileri göreceksiniz. Şimdi UxStyle programını buradan indirebilirsiniz.

PCsen Özel Ücretsiz Windows 8

16 Kasım 2013 at 03:26

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*