Windows 8.1 Temaları İndir – Windows 8/8.1 İçin Yeni Temalar

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 7 ve Windows 8, aynı zamanda son zamanlarda yayımlanan Windows 8.1 için Microsoft tarafından sunulan güzel temalar mevcut. Windows 7/8’den, Windows 8.1’e yükseltmişseniz, bir tema paketi, masaüstü arka planları, pencere sınır renkleri ve aynı zamanda masaüstü simgeleri, ekran koruyucu içerdiğini bilmez.

2009 yılında Windows 7 işletim sisteminin piyasaya çıktmasından beri, binlerce ücretsiz tema paketleri sunuldu ve hepsi Windows 8 ve hem de Windows 8.1 sürümleri ile uyumlu olmuştur.

Üçüncü taraf tema paketlerine rastlamak oldukça kolay ve en sevdiğiniz duvar kağıtları, simgeler ve ses düzenleri de dahil olmak üzere bir tema paketi oluşturmak da mümkün olsa da, Windows 7, Windows 8 ve Windows 8.1 için tema paketlerini resmi bir Windows tema paketleri sayfasında bulabilirsiniz.

windows 8.1 tema indir

Microsoft sık sık yeni temalar ile galeriyi günceller. Bu kez, Windows 8.1 güncelleştirmesi yayımlanmasından sonra, Microsoft bir grup ücretsiz tema paketlerini yayımladı ve Windows kişiselleştirme galeri sayfasından indirmek için uygun hale getirmiştir.

Daha önce Microsoft temalardan indirdiyseniz, hızlı bir şekilde masaüstünde sağ tıklayın ve Kişiselleştir seçeneğini tıklayın. Kişiselleştirme penceresinden resmi tema paketleri sayfasını da açabilirsiniz. “daha fazla çevrimiçi tema alın” seçeneğine tıklayarak resmi Windows tema paketi galerisine gidebilirsiniz.

İndirilen bir tema paketi kurulumu son derece basittir. Sadece temayı yükleyin ve uygulamak için indirilen tema paketi dosya üzerinde çift tıklayın. Yüklü tema, daha sonra Kişiselleştirme penceresinde görüntülenir ve tema üzerine sağ tıklayarak Sil seçeneği ile temayı silebilirsiniz.

Windows Kişiselleştirme Galerisinden indirmek için kullanılabilir 300’ü aşkın tema var. Dilediğiniz şekilde, dilediğiniz temayı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

NOT: Resmi tema galerisinde bulunan bazı tema paketleri, Windows 8/8.1 üzerinde çalışır, bazıları da Windows 7’de çalışmayacak şekilde tasarlanmıştır.

Windows 8.1 Temaları İndir

Windows 8.1 temaları buradan indirebilirsiniz.

Genel Windows

16 Kasım 2013 at 03:05

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*