Windows 8 | 7 İçin Adobe Alternatifi Ücretsiz PDF Okuyucular

Sponsorlu Bağlantılar

Portable Document Format (PDF) belge alışverişi için 1993 yılında Adobe Systems tarafından oluşturulan bir dosya biçimidir. Eskiden bir özel bir formatta, PDF programını resmi olarak Temmuz 1, 2008 tarihinde açık bir standart olarak yayımlanmıştır.

Adobe Reader Alternatifi Ücretsiz PDF Okuyucular

Adobe PDF Reader yaygın olarak kullanılırken, Windows işletim sistemi için Adobe Reader diğer ücretsiz alternatifleri denemenizde fayda var.

pdf logo

Sumatra; Windows için ücretsiz, açık kaynak kodlu PDF Reader, PDF görüntüleyicidir. Sumatra minimalist bir tasarıma sahiptir. Sadelik çok ön plandadır. Sumatra küçük bir programdır ve çok hızlı başlar. Taşınabilir kullanım için tasarlanmıştır: harici USB sürücüden çalıştırabilirsiniz. Kayıt defterine yazmaz.

Primo PDF; tek tıklamayla, sürükle ve bırak desteği ile PDF oluşturmayı destekleyen tek ücretsiz PDF Creator ile daha hızlı PDF dosyaları oluşturmanızı sağlar. Ayrıca Microsoft Word, Microsoft Excel ve Microsoft PowerPoint biçimleri de dahil olmak üzere, herhangi bir dosyayı PDF’ye dönüştürmeyi sağlar.

CutePDF Writer; ticari olmayan PDF oluşturma kullanımı için ücretsizdir. CutePDF Writer bir “yazıcı alt sistemi” olarak kendisini yükler. Hemen hemen tüm Windows uygulamalarını profesyonel kalitede PDF belgeleri oluşturmayı sağlar!

PDF ReDirect hızlı, ücretsiz ve kolay kullanımlı PDF oluşturma programıdır. Şifreleme, tam birleştirme ve PDF önizleme özellikleri içerir. İngilizce, Deutsch, Portekizce, Çekçe, Espanol, Francais, Norveç, Nederlands, ve İtalyanca mevcuttur.

Evince; Evince birden çok belge biçimleri için bir PDF belge görüntüleyicidir.

Foxit ücretsiz bir PDF Reader, PDF okuyucudur. Hızlı bir şekilde görüntüleme sunuyor. Kurulum sırasında Ask toolbar seçeneğini kaldırmayı unutmayın.

MuPDF, C ile yazılmış portable hafif PDF görüntüleyici ve aracıdır.

Okular ücretsiz bir PDF okuyucudur. KDE 4 ve KPDF için evrensel bir belge görüntüleyicidir.

Universal Viewer pdf dahil olmak üzere bir çok dosya formatını destekleyen gelişmiş bir dosya görüntüleyicidir.

PCsen Özel Ücretsiz Yazılım

25 Nisan 2013 at 15:46

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*