Windows 8 Anlık Mesajlaşma Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Windows Store de Windows 8 & RT için her geçen gün daha çok uygulama yayınlanmaya başlıyor. Son zamanlarda yayınlanan uygulamalardan biri de Lync uygulaması.

En yeni Lync uygulaması Windows 8 ve Windows RT / dokunmatik ekran, Windows 8 PC’ler için özel olarak dizayn edilmiştir.

Windows 8 bilgisayarınızdan sohbet, video konferans ve VOIP işlevselliği sağlayan uygulama şimdi de Exchange ve SharePoint gibi diğer Microsoft yazılımları ile entegredir.

Windows 8 için Windows Store Anlık Mesajlaşma Programı

Windows 8 için Lync, Windows Store uygulamalar arasında hazır, hemen indirebilirsiniz. Uygulama kurulduktan sonra, Windows Başlangıç ekranında açılır. Windows 8 arama kutusuna Lync yazarak da uygulamaya erişim sağlayabilirsiniz.

Eğer etki alanı kimlik bilgilerini kullanarak bilgisayarda oturum açmış iseniz otomatik olarak uygulamayı işaretler. Windows RT tablette ilk kez oturum açıyorsanız alternatif olarak, otorumu açmak için adres ve şifreniz gerekebilir. Oturum açtığınızda, aynı zamanda oturum durumunu da seçebilirsiniz.

lync windows 8 mesajlasma programi

Oturum açtıktan sonra, birçok özelliği Ana Ekran da görebilirsiniz. Bunlardan bazıları aşağıda kısaca anlatılmıştır;

Sohbet de ses veya video ekleme;

Alt tarafa doğru Arama veya Video simgesine dokunarak ses veya video ekleyebilirsiniz. Bir web kamerası, bilgisayar hoparlörü ve mikrofonu veya bilgisayarınıza bağlı bir kulaklık olduğundan emin olun.

Toplantıya katılma;

Meeting simgesine yaklaştığınız zaman toplantıları göreceksiniz. Toplantıya katılmak için sadece ana ekranda bulunan Meeting simgesine dokunmanız, tıklamanız yeterli.

Sesli mesaj kontrolü;

Posta iletisini sesli dinlemek için, henüz dinlemediğiniz ve dinlemek istediğiniz belirli sesli posta iletisine dokunun. Sesli posta kutusu bir Play düğmesi ile sesli mesaj sayısı, mesaj uzunluğu ve arayanın adı hakkında bilgi görüntüler.

Lync Store Uygulaması Kullanım Videosu:

Uygulamayı İndir (Windows Store)

Windows 8

09 Ocak 2013 at 08:41

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*