Windows 8 Başlangıç Ekranı Arka Plan & Rengi Değiştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Düzinelerce ücretsiz araçlar Windows 8 işletim sistemi kişiselleştirme ve özelleştirmek için yayınlanmaya başlıyor. Bu araçlar arasında, çoğu size yeni tanıtılan Başlangıç ekranının varsayılan görünümünü özelleştirmeye yardımcı olur.

Stardock, birçok popüler Windows kişiselleştirme araçları arkasındaki şirketlerden birisi. Windows 8 Başlangıç ekranını kişiselleştirmek için Decor8 adında bir araç yayımladı. Başlangıç ekranında arka plan resmi ve rengi değiştirme özellikleri içeriyor.

windows 8 baslangic arka plan rengi degistirme

Kendi görüntüsü ile varsayılan Başlangıç ekranında arka plan resmi değiştirme bu araç ile masaüstü duvar kağıdı değiştirmek kadar basittir. Sadece görüntü dosyasına gidin ve Başlangıç ekranı için kullanmak istediğiniz resmi seçin. Bilgisayarınızı yeniden başlatmaya gerek kalmadan arka plan resminin değiştiğini göreceksiniz.

Bu araç aynı zamanda, otomatik olarak belirtilen zaman aralığında Başlangıç ​​ekran arka plan resmini döndürmeye yardımcı olabilir.

Decor8 programı ayrıca Başlangıç ekranında arka plan olarak ayarlayabileceğiniz serin resimler içerir. Decor8 da Başlangıç ekranında renk düzenini değiştirebilirsiniz.

Stardock Decor8 Windows 8 32 Bit-64 Bit sistemleri ile uyumludur.

Uygulamayı İndir

Ne & Nasıl PCsen Windows 8 Yazılım

04 Ocak 2013 at 20:05

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*