Windows 8 de E-posta Hesapları İçin Farklı Kutu Görüntüleme

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 Mail uygulamasına birden çok e-posta hesabı eklemenin nasıl yapılacağını gördük. Birden fazla e-posta hesapları ekledikten sonra, Başlangıç ekranında Mail kutusu tüm hesaplar için en son postaları gösterir. Ve çoğumuz eklemeyi ve her bir e-posta hesabı için ayrı bir kutu görüntüleye bileceğimizi bilmeden, bu şekilde kullanırız.

Birden çok e-posta hesabı vardır ve çeşitli hesaplar için yeni postalar gösteren, farklı kutular kullanmak isteyebiliriz. Bu yazımızda bu konuyu ele alacağız.

Mail uygulamasını başlatın ve ana ekranına gidin. Ekranın sol alt tarafında tüm e-posta hesaplarınızın bir listesini görebilirsiniz.

windows 8 mail

Bir canlı döşeme oluşturmak için posta hesabının adını tıklayın. Posta hesabı Gelen Kutusu açılacaktır. Şimdi bu ekranda herhangi bir yere sağ tıklayın ve Başlat ekranına sabitle screen. Click altındaki görünür ve bir pop-up kutusu Outlook Gelen Kutusu, burada gösterildiği gibi benzeri posta hesabı adı ve klasör adı görüntülenir. Şimdi bu ekranda herhangi bir yere sağ tıklayın ve bir menü çubuğu ekranın alt kısmında görüntülenir. Başlat ekranına sabitle seçeneğini tıklayın, bir pop-up kutusu Outlook Gelen Kutusu gibi posta hesabı adı ve klasör adı görüntülenir.

Şimdi Başlangıç ekranına gidin ve sadece eklediğiniz posta hesabı için canlı döşemeyi görebilirsiniz.

Burada varsayılan posta uygulaması ve son oluşturulanı görebilirsiniz. Hareket ettirerek onları bir arada göstermektedir, yeni postalar için yeni oluşturulan canlı döşemeleri görmek için Başlangıç ekranına sağ kaydırma yapmanız gerekebilir.

Ne & Nasıl

10 Ocak 2013 at 14:12

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*