Windows 8 İçin Dropbox Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Dropbox, popüler bulut depolama sağlayıcısının Windows 8 uygulaması yayınlandı ve şimdi Windows Mağaza’da mevcuttur. Windows 8 uygulaması için Dropbox, Dropbox masaüstü sürümü ile birlikte yüklenir olsa da, Windows RT işletim sistemi tarafından desteklenen bir tablet veya dokunmatik cihaz kullanıyorsanız kullanıcılar için daha yararlıdır.

Dropbox ilk sürümü masaüstü sürümünde bulunan çoğu özellik ve seçeneklerinden eksik. Örneğin, uygulamanın şuan ki güncel sürümünde dosyaları yüklemek (upload) veya indirmek (download) mevcut değil. Bu Windows 8 uygulaması paylaşım bağlantısı, silme, yeniden adlandırma, ve dosyaları taşımaya izin vermez. Yalnızca Dropbox hesabınıza ve dosyalarınıza önizleme göz atabilirsiniz.

windows 8 dropbox

Uygulaması basit ve dokunmatik spor bir arayüze sahip. Uygulama kurulumunu yaptıktan sonra Başlangıç ekranında Dropbox kutusuna dokunarak uygulaması başlatın, Dropbox kimlik bilgilerinizi girin ve bulut ile senkronize başlatma düğmesine basınız.

Uygulamadan çıkmak için, ekranın sağ kenarına (veya fare imlecini ekranın sağ üst ya da alt köşesine hareket ettirin) kaydırarak araç çubuğuna erişin, Ayarlar ve ardından, Hesap seçeneğini tıklayın ve sonra Oturumu Kapat düğmesine tıklayın.

windows 8 icin dropbox

Dropbox uygulaması Windows 8 ve Windows RT işletim sistemleri çalıştıran kullanıcılar için tamamen ücretsizdir. Windows 8 veya Windows 8 Pro sürümünü çalıştırıyorsanız, kolayca hesabınızı yönetmek için Windows 8 için Dropbox, masaüstü sürümünü yüklemenizi öneririz.

Uygulamayı İndir (Windows Store)

Etiketler:

,

Ücretsiz Windows 8 Yazılım

15 Ocak 2013 at 18:36

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*