Windows 8 İçin GOM Player İndir: Video Oynatıcı

Sponsorlu Bağlantılar

Ücretsiz ses ve video oynatıcılar arasında gösterilen en iyi programlardan biridir.

GOM, VLC, MPC ve PotPlayer en iyi video oynatıcılardır. Desteklenen video formatlarının toplam sayısına baktığımızda GOM Player en iyi oyuncusu olmasa da, özellikleri ve seçenekleri söz konusu olduğunda, kesinlikle en iyi video oynatıcıdır.

GOM Player arkasındaki GOM Lab ekibi, popüler video oynatıcısını güncelledi.Yeni sürümü, Microsoft’un en son Windows 8 işletim sistemi için destek getiriyor, ek boy oranı seçenekleri ve çeşitli düzeltmeler içeriyor.

Ayırca GOM Player Windows 8 (32/64 bit), Windows 7 (32/64 bit), Vista (32/64 bit), XP (32/64 bit) işletim sistemleri ile uyumlu çalışır.

GOM Player kullananlar kullanımı kolaylığı, spor arayüzünü iyi bilir. Eğer varsayılan tamasını sevmiyorsanız, sağ tıklayın ve temalardan birini seçerek resmi sayfasından yeni arayüzler indirebilirsiniz.

Windows 8 icin GOM-Player

GOM Player birçok popüler video formatlarını destekler. Eğer GOM desteklenmeyen bir formatla karşılaşırsanız GOM Lab web sayfasından eksik codec bileşenini indirebilirsiniz.

GOM Player kullanıcıları mevcut, oynatıcı penceresinde sağ tıklayarak, GOM Player Hakkında – About GOM Player seçerek ve sonra Güncelleştir – Update düğmesine tıklayarak yeni sürümü indirebilir.

GOM Player klavye kısayolları, kısayol tuşları ile kontrol edilebilir. Hemen hemen tüm ayarları kontrol etmek ve değiştirmeye yardım etmek için 100’den fazla klavye kısayolları vardır. Desteklenen klavye kısayolları tam listesini görmek için, ilk oynatıcı penceresine sağ tıklayın, About the player penceresini açmak için About GOM Player seçeneğini tıklayın ve sonra Shortcut Keys sekmesine geçiş yapın.

Lütfen dikkat, kurulum yaparken varsayılan GOM Player yükleme ayarları olarak AVG Security Toolbar ve varsayılan arama sağlayıcısı olarak AVG yüklemek isteyecektir. Araç yükleme ve tarayıcınızın ayarlarının değiştirilmesini önlemek için, ürün kurulum sırasında gördüğünüz Install AVG Security Toolbar seçeneği işaretini kaldırın.

GOM Player indir

Ücretsiz Windows 8

07 Ocak 2013 at 16:37

3 Yorum

  1. MEHMET ASLAN says:

    süper

  2. kardeşim bütün vidiyoyu sesli acar mı

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*