Windows 8 İçin Görev Yöneticisi Programı İndir

Sponsorlu Bağlantılar

Her zaman bir sürücü yapılacak işler vardır, çoğu zaman unuturuz. Biz burada önemli görevler hakkında size hatırlatma sağlayan Windows 8 PC için ücretsiz bir Windows Store uygulamasını paylaşacağız. gTasks HD temelde notları ve Windows 8 için görev yöneticisi uygulamasıdır. Sezgisel arayüzü ve kategorize özellikleri ile, uygulama size sadece bir kaç dakika da görevleri daha kolay yapmanızı sağlıyor.

Her şeyden önce ücretsiz sürümü sınırlamaları hakkında, size bazı şeyler söylemek istiyorum. Ücretsiz sürümünde, bir kullanıcı sadece iki hesap ekleyebilir ve her bir hesap için kullanıcı sadece iki görev listesi ekleyebilir ve her liste için 7 görev ekleyebilirsiniz. Eğer ücretsiz sürümün sunduğu özellikler size yetmiyorsa uygulamayı satın almak zorundasınız.

windows 8 gorev yoneticisi

Yeni bir görev eklediğinizde, daha doğru hatırlatma yapmak için aralarından seçim yapabileceğiniz seçenekler vardır. Görev ekle – Add task butonuna tıkladığınızda, aşağıdaki alanlar görüntülenir: Görev Adı, Bitiş tarihi, Hatırlatma Zamanı, Hatırlatma Aralığı, Canlı Karo, Notlar ve Görevler Listesi (Task Name, Due Date, Reminder Timing, Reminder Interval, Live Tile, Notes ve Tasks List).

Ana Görevler ve İş Görevleri olmak üzere iki listeye ayrılır. İsteğinize göre bu listeleri yeniden adlandırabilir ve ayrıca uygulama listesini silebilirsiniz. Bir listede size başlık, tarih veya manuel sırasına göre, görev organize edebilirsiniz. Bir listeye bir görev ekledikten sonra, otomatik olarak aşağıdaki altı kategoride, kategorize olur:

windows 8 gorev yoneticisi gTasks

  • Bugünün Görevi (Today’s Task)
  • Yarının Görevi (Tomorrow’s Task)
  • Gelecek Hafta (Upcoming Week)
  • Bitiş Tarihi Yok (No Due Date)
  • Tüm Görevler (All Tasks)
  • Tamamlanan Görevler (Completed Tasks)

Bir görevi tamamladıktan sonra veya görevin tarihini sadece görevin adının solundaki bir küçük daireye dokunarak tamamlayabilirsiniz. Dokunduktan sonra, görev otomatik Tamamlanan Görevler Listesi’ne taşınacaktır.

İndir (Windows Store)

Ücretsiz Windows 8

05 Ocak 2013 at 11:44

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*