Windows 8 İçin MediaMonkey Uygulaması İndir

Sponsorlu Bağlantılar

MediaMonkey, popüler medya yönetimi yazılımı, şimdi Windows 8 ve Windows RT için yayınlandı ve şimdi resmi Windows Mağazadan yükleyebilirsiniz.

MediaMonkey ile ilgili bilgi sahibi olmayanlar için, Windows işletim sistemi çalıştıran bir bilgisayarda ortam koleksiyonlarını yönetmek ve düzenlemek için mevcut iyi uygulamalardan biri olduğunu söylemek isterim.

MediaMonkey uygulamasının geçerli sürümü, müzik, video, podcast ve sesli kitap yönetmek ve MP3, M4A, OGG, FLAC ve WMA gibi popüler ses ve video formatlarını destekler. Etiketlerini düzenleyebilir, çalma listeleri oluşturabilir ve bunları düzenleyebilirsiniz. Başka bir harika özellik DLNA / UPnP üzerinden medya sunucularından içeriğini aktarabilir olmasıdır.

Masaüstü sürümü durumunda olduğu gibi, Windows 8 için MediaMonkey uygulamasında bir ekolayzer ile bir medya oynatıcı var. Mağazada ki diğer birçok medya oynatıcı uygulamaların aksine, alt yazıları destekler.

mediamonkey windows 8

Uygulama arayüzünde gezinmek çok kolay. Ancak, ilk kez kullananlar klasörler eklemek veya kaldırmak için Ayarlar seçeneği altında yeni dosya eklemeyi biraz zor bulabilir.

Size yardımcı olacak bir kaç şey söylemek isterim; Klasörleri eklemek ve tarama klasörlerini başlatmak için, Tılsım çubuğunu görmek için sağ üst köşesine fare imlecini hareket ettirin, Ayarlar – Settings tıklayın ve sonra da Medya için tara – Scan for media seçeneğini tıklayın. Ayrıca Ayarlar altında birkaç genel, senkronizasyon ve oynatma seçenekleri bulabilirsiniz.

Diğer popüler yazılım durumunda olduğu gibi, MediaMonkey uygulaması güçlü özellikleri ve masaüstü sürümünde bulunan bazı seçeneklerden eksik. Windows 8 veya Windows 8 Pro üzerinde konum ve medya düzenlemek için gerçekten güçlü bir yazılım arıyorsanız, bunun yerine yazılımın masaüstü sürümü indirmenizi öneriyoruz. Eğer büyük bir müzik çalar ve ajanda uygulaması arıyorsanız, biz kesinlikle MediaMonkey uygulamasını tavsiye ediyoruz.

MediaMonkey yüklemek için aşağıdaki Mağaza bağlantısını ziyaret edin. Uygulama güncel sürümü ücretsiz kullanılabilir olduğunu lütfen unutmayınız. Ancak, Wi-Fi Sync özelliği bir eklenti olarak satın alınabilir.

Uygulamayı İndir (Windows Mağaza)

Ücretsiz Windows 8

07 Mart 2013 at 15:41

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*