Windows 8 İçin Yüksek Kaliteli Fare İmleçleri İndirin

Sponsorlu Bağlantılar

Windows 8 bilgisayarınız için yüksek kaliteli imleçler kullanmak istiyorsanız  High DPI Cursor Changer uygulaması bu konuda size yardımcı olacaktır.

Yazılım geliştiricisine göre;

Windows 8 otomatik ekran DPI ayarlarına bağlı fare işaretçileri (imleçleri) boyutunu değiştirir. DPI ve imleçlerin büyüklüğü arasındaki ilişki yaklaşık olarak aşağıdaki gibidir:

  • % 100: 32 × 32 piksel
  • % 150: 48 × 48 piksel
  • % 200: 64 × 64 piksel

Bu program temelde, DPI desteklenen imleçler ile tüm stok imleçleri değiştirir. İmleçler varsayılan paketi Windows 8 imleçlere benzer, bu yüzden Windows 8 özgün imleç görünümünü bozacağını düşünmeyin.

windows 8 imlec paketi

 

Bu ücretsiz uygulamanın imleç varsayılan paketi 10 normal imleç ve 2 animasyonlu imleç içerir.

Değiştirilebilir 12 imleç ile, seçilen imleçler ile tüm imleçleri değiştirebilirsiniz. Eğer uygulamanın imleç şekillerini beğenmediyseniz, tüm ayarları sıfırlamak için eski ayarlara dönmek için Revert to Default düğmesine basarak her şeyi geri alabilirsiniz.

windows 8 imlec

Bu yardımcı program, görevini gerçekten hızlı yapıyor ve anında en iyi sonuçları alırsınız ve kesinlikle denemeye değer. Windows 8 kullanıcıları için yüksek DPI ayarları vardır, ücretsiz kullanmak isteyebilirsiniz. Uygulama taşınabilir bir uygulamadır ve her hangi bir kurulum gerektirmez.

Uygulamayı indir

PCsen Windows 8 Yazılım

04 Ocak 2013 at 19:51

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*