Windows 8 Yahoo! Mail Uygulamasında Oturum Nasıl Kapatılır?

Sponsorlu Bağlantılar

Yahoo! Mail en iyi web posta hizmetlerinden biridir. Yahoo! Mail’in ilk sürümü, iyi bir arayüz ve gereken tüm temel özellikleri ile birlikte geliyor. Uygulamayı yükledikten sonra Yahoo! hesabınıza ekleyerek, kolayca son mesajları okuyabilir ve ayrıca web tarayıcınızı açmak zorunda kalmadan mesaj gönderebilirsiniz.

Windows 8 bilgisayarlarında Yahoo! oturum kapatmakta sorun yaşayan arkadaşlar için bu yazımızı hazırladık.

Yahoo! Mail‘de Yahoo! hesabınızın oturumunu kapatmak oldukça basittir. Sadece yerli Posta uygulaması gibi, Yahoo! Mail varsayılan seçenek işaretini görüntülemek ve ayarlara erişmek için araç çubuğunu görüntüleyin. Windows 8 için Yahoo! Mail uygulamasında Yahoo! hesabınızın oturumunu kapatmak için aşağıda verilen talimatları izleyin.

Windowws 8 Yahoo! Oturum Kapatma

1. Adım: Yahoo! Mail uygulamasını başlatın.

2. Adım: Uygulamayı başlatıldıktan sonra, araç çubuğunu çubuğunu görüntülemek için ekranın üst veya sağ alt köşesine fare imlecini hareket ettirin. Dokunmatik cihazınızda araç çubuğunu ortaya çıkarmak için ekranın sağ kenarında bir yere dokunun veya tokatlayın.

3. Adım: Ayarlar – Settings üzerine tıklayın ve sonra oturumunuzu kapatmak için Oturumu Kapat – Sign Out seçeneğine tıklayın. Evet bu kadar.

windows 8 yahoo oturum kapatma

Ne & Nasıl PC Dersleri

11 Ocak 2013 at 18:13

1 yorum

  1. furkan kılıc says:

    ya arkadaşlar ben wındows 8 den başlat ekranındakı postadan oturum açtım ve kapatmak ıstıyorum ama nasıl olcak bılmıyorum ban bır yardımcı olurmusunuz sımdıden tesekkurler

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*