Windows İçin McAfee Rootkit Remover

Sponsorlu Bağlantılar

Rootkitler bir virüsten koruma yazılımı tarafından tespit edilemeyen, kötü amaçlı yazılım biçimlerinden biridir. Bu gün çoğu güvenlik yazılımı Rootkit algılama yetenekleri dahil etsede, bir noktada özel olarak Rootkit temizleme araçları yardımı gerekiyor.

Bitdefender Rootkit Remover, Oshi Unhooker, Kaspersky TDSSKiller ve Malwarebtytes Anti-Rootkit adında Rootkit engelleme programları da mevcut. Bugün Windows için McAfee Rootkit Remover Rootkit algılama, Rootkit kaldırma programı hakkında konuşacağız.

McAfee Rootkit Remover

McAfee Rootkit Remover karmaşık rootkitler ve buna bağlı kötü amaçlı yazılımları tespit etmek ve kaldırmak için kullanılabilecek freeware, ücretsiz bir yazılımdır.

McAfee Rootkit Remover çalıştırmak için, indirilen RootkitRemover.exe dosyayı içeren klasöre gidin. En iyi sonuçlar için programı yönetici olarak çalıştırın. Araç kullanıcı arayüzü yoktur.

mcafee-rootkit-remover

McAfee Rootkit Remover çalıştırıldığı zaman bilgisayarınızda tarama yapacaktır, arama çubuğu dolduğu zaman her hangi bir tuşa basarak pencereyi kapatabilirsiniz.

Rootkit virüs bulunursa, hemen yeniden başlatmanız gerekecektir. Sistemi yeniden başlattıktan sonra, programı tekrar çalıştırmak iyi fikirdir.

McAfee Rootkit Remover tam anlamı ile anti-virüs yazılımı için bir yedek değil. Sadece özel rootkit enfeksiyonlarını tespit etmek ve kaldırmak için tasarlanmıştır – şu anda sadece ZeroAccess ve TDSS rootkit ailesini tespit edebilir ve kaldırabilir. Diğer Rootkit tehlikeleri yenilenen sürümlerine eklenecektir.

Uygulamayı İndir

Ücretsiz Yazılım

23 Nisan 2013 at 14:23

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*