Windows PC İçin iFree Skype Recorder İle Skype Aramaları Kaydedin

Sponsorlu Bağlantılar

Windows bilgisayarda sohbet, mesajlaşma ve görüntülü konuşma için Skype mevcut en iyi uygulamadır diyebiliriz. Ancak, Skype uygulamasının sesli aramaları kaydetme seçeneği yoktur. Önemli sesli görüşmeleri kayıt altına almak için üçüncü parti uygulamalardan faydalanmak gerekir. Skype sesli ve görüntülü görüşmeleri kaydetmek için birçok üçüncü taraf program vardır. İyi bir Skype kaydedici bulmak zor olabilir. Bu nedenle sizin için yardımcı olacak faydalı bir programı paylaşmak isteriz.

Skype sesli görüşmeleri kayıt altına almak için iFree Skype Recorder programının iyi olduğunu söyleyebiliriz. Skype sesli konuşmaları kaydetmek için ücretsiz bu aracı deneyebilirsiniz.

Skype aramaları kaydetme

windows-pc-icin-ifree-skype-recorder-ile-skype-aramalari-kaydedin

Diğer Skype kayıt programlarına göre özel bir şey yok elbet. Aynı şeyler ve eşsiz bir şey kadardır. Ancak, önemli olan özellikle uzun süre için, konuşmayı kaydetmek ne kadar iyi olduğunu.

iFree Skype Recorder kullanımı

Her şeyden önce iFree Skype Recorder, sınırsız kayıt imkanı sunan ücretsiz bir yazılımdır. 5 saatlik görüşme kaydetmek ister misiniz? Cevabınız evet ise bu uygulama tam sizlik.

Skype kaydedici yazılımını yükledikten sonra ilk garibinize gidecek olan şey arayüzüdür. Hoş bir görüntü sergilemese de kullanım kolaylığı sunar. Skype üzerinden sesli arama kaydederken program arayüzüne pek bakmayacağınız için neye benzediğinin bir önemi olmamalı. Programın en önemli özelliği arayüzün çok basit ve ücretsiz olmasıdır.

windows-pc-icin-ifree-skype-recorder-ile-skype-aramalari-kaydedin-1

Kaydedilen çağrı kalitesini değiştirme gibi pek çok şey yapabilirsiniz. Görüşmeler mp3 formatında kaydedilir. Ses kalitesi ile ilgili bazı ayarlamalar yapmanıza imkan sağlar.

iFree Skype Recorder indir

Genel olarak, iFree Skype Recorder, Skype aramaları kaydetmek için harika bir araçtır. Görüntülü görüşmeleri kaydetmek için mevcut programlar var ancak bu program ile sadece sesli görüşmeleri kaydedebilirsiniz.

iFree Skype Recorder İndir Üretici Sayfadan İndir

Ücretsiz Windows

04 Ekim 2016 at 16:18

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*