WindowsAndroid: PC de Android İşletim Sistemini Çalıştırma

Sponsorlu Bağlantılar

Android muhtemelen en güçlü ve son derece özelleştirilebilir mobil işletim sistemidir. Android, 2007  den bu yana, ünlü Samsung Galaxy serisi de dahil olmak üzere, üst düzey akıllı telefonlar için kullanılan bir mobil işletim sistemi.

Windows PC üzerinde Android çalıştırmak isteyen kullanıcılar için sınırlı seçenekler vardır. Sadece PC üzerinde Android uygulamaları veya oyunları çalıştırmak istiyorsanız Bluestacks uygulamasını kullanabilirsiniz.

WindowsAndroid uygulaması Windows üzerinde Android uygulamaları çalıştırmayı sağlayan Bluestacks, yazılımına iyi bir rakip gibi görünüyor. Windows üzerinde Android test etmek ve çalıştırmak istiyorsanız WindowsAndroid adlı ücretsiz bir programı indirebilirsiniz.

pc de android calistirma

WindowsAndroid ve Bluestacks uygulamaları her ne kadar aynı program gibi gözükse de ikisi arasında önemli bir fark var. Bluestacks sadece Android uygulamaları ve oyunları PC üzerinde çalıştırmayı sağlar. Fakat WindowsAndroid programı PC üzerinde Android işletim sisteminin kendisini çalıştırır. Bununda önemli bir fark olduğunu düşünüyorum.

WindowsAndroid Windows PC üzerinde Android işletim sistemini çalıştırmak için ücretsiz bir yazılımdır. Geliştiriciye göre, VirtualBox gibi bir simülatör kullanmaya gerek yok ve tam anlamı ile Android özellikleri kullanabilirsiniz. WindowsAndroid, Windows kullanımı ve donanım performansını kaldırdığı için hızlı bir şekilde tüm Android uygulamaları ve oyunları çalıştırabilirsiniz.

WindowsAndroid kullanımı oldukça basittir. Kurulum dosyasını indirin ve WindowsAndroid simgesine çift tıklayın.

WindowsAndroid son sürümünün yüklü olduğuna dikkat etmenizi tavsiye ederim. Zaten program alfa aşamasında olduğu için olması gerektiği gibi hareket etmeyebilir ve sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Önemli: Bu özelleştirme programlarını kullanmadan önce, her zaman geri yükleme noktası oluşturmanızı öneririz.

pc de android calistirma 1

Ayrıca download sayfasında WindowsAndroid resmi videosunu izlemenizi tavsiye ederiz. Program hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız geliştiricinin web sitesinden PDF broşürünü indirebilirsiniz.

WindowsAndroid, Vista, Windows 7 ve Windows 8 işletim sistemi ile uyumlu ve herhangi bir UI çözünürlüğünü destekler. Geçerli sürüm indirme boyutu ~ 60 MB ve kurulum için boş disk alanı ~ 210 MB gerektirir.

Uygulamayı İndir

PCsen Ücretsiz Windows 7 Windows 8 Yazılım

16 Nisan 2013 at 16:27

2 Yorum

  1. Muhammed says:

    Acaba Subway Sur gibi oyunları açbiirmi.

    • WindowsAndroid, sadece bilgisayar üzerinde Android uygulamaları değil de, Android işletim sistemini tamamen çalıştırdığı için Subway Surfers oyununu çalıştırması gerekiyor. Program beta aşamasında olduğu için küçük sorunlar çıkabilir. Bu konuda size yardımcı olacak bir uygulamayı paylaşacağım. En kısa zamanda geri bildirim yapacağım. Şimdilik programı deneyin, sorun verirse yardımcı olmaya çalışacağım. İyi günler.

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*