WinX Free FLV to MP4 Converter: FLV’den Mp4’e Dönüştürme

Sponsorlu Bağlantılar

YouTube video sitesinden bir çok video indirebilirsiniz. YouTube‘dan indirdiğiniz videolar FLV formatındadır. Bazı videoların Mp4 formatında olduğunu görebilirsiniz. Ama genel olarak FLV formatı kullanılır. FLV formatını bir çok medya oynatıcı desteklemez, bu nedenle codec bileşenler yüklemek gerekir.

Özellikle telefonlar için büyük sorundur. Telefonlar FLV formatını desteklemiyor. Kısacası FLV video formatı başınızın belasıdır. FLV video formatından Mp4 video formatına dönüştürmek en mantıklı olandır. Bu konuda size yardımcı olacak ücretsiz bir program sunuyoruz.

WinX Free FLV to MP4 Converter

Free FLV to MP4 Video Converter, hızlı ve kolay kullanım sunan FLV – Mp4 dönüşümü sağlayan tamamen ücretsiz bir programdır.

winx free flv to mp4 converter

FLV’den Mp4’e Dönüştürme

WinX Free FLV to MP4 Converter, özellikle FLV videoları MP4 videoya dönüştürmek için tasarlanmış ücretsiz bir video dönüştürücüdür. Bu ücretsiz FLV to MP4 dönüştürücü kolay kullanımlı süper hızlı dönüştürme hızı ve üstün ses / video kalitesi sunar. Ssadece bir kaç tıklama ile MP4 video FLV videoları dönüştürebilirsiniz.

Bu ücretsiz FLV’den MP4’e dönüştürme programı, video klipleri kırpmak, video ses parametreleri özelleştirmek, BMP, JPEG formatında video görüntüleri kapmak için sezgisel ve pratik özellikler sunuyor.

Bu ücretsiz FLV to MP4 converter programı zahmetsizce MP4 video boyutu ve kalitesini yönetmek için parametreleri ayarlamanızı sağlıyor. % 100 ücretsiz ve Spyware, Malware, Adware ve Virüs içermeyen temiz bir programdır.

Uygulamayı İndir

Ücretsiz Yazılım

30 Nisan 2013 at 16:26

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*