Workstation İndir Birden Fazla İşletim Sistemi Çalıştırma

Sponsorlu Bağlantılar

VMware Workstation programı tek Bilgisayarda birden çok işletim sistemi kullanmanıza yardımcı olacak bir araçtır. Sanal işletim sistemi kurarak Linux, Windows sistemlerinde ikinci bir işletim sistemini sanal olarak çalıştırarak kullanın. Windows için birden fazla işletim sistemi kurma ve çalıştırma programı.

Güçlü masaüstü sanallaştırma programı

VMware Workstation kullanıcıların Linux, Windows ve daha pek çok işletim sistemini tek bir bilgisayarda sanal makineler olarak çalıştırmasına olanak tanımaktadır. Aynı anda daha fazla uygulama, program ve daha fazlasını çalıştırmanız için sunucu, masaüstü ve tablet cihaz kullanımlarında sanal olarak çoğaltmaya yardımcı olacak işletim sistemlerinde aynı anda çalıştırabileceksiniz. Ayrıca Windows 10 ve test edeceğiniz yazımları, uygulamaları, yamaları ve dahasını test etmek için güvenli bir ortam sunar.

Kolayca işletim sistemi ve uygulamaları test edin

Windows 10 için uygulamalar oluşturun, herhangi bir tarayıcıyla uyumluluk test edin veya taşınabilir bir aygıta ihtiyaç duymadan mobil davranışını kontrol etmek için Android-x86’yı dağıtın. Neredeyse tüm işletim sistemlerini ve uygulamalarını yerel bir PC’den denemeyi kolaylaştırmaktadır.

Microsoft Windows 10 ve daha fazlası için oluşturulmuştur

VMware Workstation, değerlendirmenin ve test etmenin en iyi yollarından biridir Windows 10’u mevcut Windows PC’nizle birlikte kullanın. Basit ama son derece tkili bir şekilde yapılandırılabilir sanal makine kurulum asistanı, Windows 10 veya Windows Server 2016’nın sanal bir makineye bir disk veya ISO görüntüsünden kolayca yüklenmesini sağlar. Workstation ile Cortina ve Edge’in yeni özelliklerinden yararlanabilir, hatta Windows 10 cihazlar için evrensel uygulamalar oluşturmaya başlayabilirsiniz.

Yüksek Performanslı 3D Grafik

VMware Workstation 3D uygulamaları çalıştırırken daha akıcı ve duyarlı bir deneyim sunarak DirectX 10 ve OpenGL 3.3’ü destekliyor. AutoCAD veya SOLIDWORKS gibi en zorlu 3D uygulamaları çalıştırabilir. AutoCAD veya SOLIDWORKS gibi en zorlu 3D uygulamaları çalıştırabilmekte mümkün.

Yüksek çözünürlüklü ekran desteği

Program dizüstü bilgisayarlarda ve x86 tabletlerde kullanılan masaüstü bilgisayarlar ve QHD + (3200×1800) ekranlar için yüksek çözünürlüklü 4K UHD (3840 x 2160) ekranları desteklemek üzere optimize edilmiştir. Aynı zamanda, mevcut bir 1080P HD ekranla birlikte yeni bir 4K UHD ekranı gibi farklı DPI ayarlarına sahip birden fazla monitörü de desteklemektedir.

VMware Workstation deneme sürümünü indirin

VMware Workstation üretici sayfadan indirin

Windows

21 Temmuz 2017 at 12:07

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*