XnConvert: Toplu Fotoğraf Boyutlandırma, Efekt Ekleme, Dönüştürme

Sponsorlu Bağlantılar

XnConvert farklı biçimlerde görüntüleri dönüştürmeye yardımcı olan Windows için ücretsiz bir toplu resim işleme yazılımı, toplu işlem ve komut dosyası gibi ilginç özellikleri ile birlikte geliyor. Kullanımı çok kolay toplu resim dönüştürme aracıdır. Ayrıca kırpma gibi temel düzenleme, yeniden boyutlandırma, döndürme vb hatta filtreler, efektler vb eklemeyi sağlar.

Toplu resim işleme yazılımı

XnConvert kolay bir arayüze sahip bir adım adım kullanım sunan bir araçtır. İlk sekmesi altında, işlemek istediğiniz resimleri ekleyebilirsiniz. Birden fazla dosya eklemek ya da sadece eklemek istediğiniz bir klasörü seçebilirsiniz. XnConvert eklenen dosyaları filtrelemeyi sağlar. Tüm eklenen dosyaları kaldırmak için başka bir seçenek yoktur.

xnconvert

İkinci sekmesinde işleme listesindeki görüntülere çeşitli eylemler ekleyebilirsiniz. Sadece ‘Add Action’ butonuna tıklayarak bir eylem ekleyebilirsiniz. Eklenebilir eylemler dört tip vardır; Image, Map, Filter ve Misc.

Kırpma, yeniden boyutlandırma, renk derinliği, Döndürme, Filigran, Ayna, DPI, ICC dönüşüm, Metatdata temizleme, IPTC / XMP, metin ekleme ve daha birçok işlem yapabilirsiniz. Harita altında, Otomatik Ayarlama, Renk Dengesi, Pozlama, Normalleme, Negatif, Posterleştirme, Sepya, Gölge, Doygunluk gibi eylemleri görebilirsiniz.

XnConvert yazılımı ile bile resim ve fotoğraflara filtreler ekleyebilirsiniz. Bulanıklaştırma, keskinleştirme, gürültü azaltma, gaussian bulanıklığı, odak/kenar/detay, kabartma, yumuşatma vb.

Genel olarak, XnConvert çeşitli özellikleri ile birlikte gelen güzel bir araçtır – toplu görüntü işleme ve toplu dosya yeniden adlandırma programı, toplu görüntü dönüştürücü, toplu resim editörü ve gelişmiş dönüşüm ve temel resim düzenleme ihtiyaçları için faydalı bir program. 500’den fazla görüntü formatını destekler.

 XnConvert İndir – Free Download

XnConvert programının ayrı ayrı sürümleri mevcuttur. Aşağıdaki indirme bağlantılarından indirebilirsiniz.

XnConvert XP, Vista, Windows 7, Windows 8 32/64 Bit ve Mac OS X 32/64 Bit ile uyumlu çalışır.

32 Bit 64 Bit Mac OS X (32 Bit) Mac OS X (64 Bit)

Mac OS X Ücretsiz Windows 7 Windows 8

18 Ekim 2013 at 16:26

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*