Yet Another Cleaner (YAC) Sistem Temizleyici ve Optimize Edici

Sponsorlu Bağlantılar

Yet Another Cleaner veya YAC, çok yönlü ücretsiz Windows sistem temizleme ve optimizasyon programıdır ve muhtemelen türünün en iyilerinden biridir.

Sistemi incelemek için olsun, PC temizleme, sistem koruma, PC sorunları düzeltme ve bilgisayarınızın performansını artırabilir.

Bu güçlü ve süper temizleyici, bilgisayar hızını artırmak ile birlikte, sisteminizdeki bileşenleri düzeltmek için tüm uygun özellikleri sunar.

Yet Another Cleaner (YAC) sistem sorunları giderme, sistem onarma, PC bakım-onarım, PC açılış hızlandırma, sistem koruma ve daha bir çok özellik sunan muhteşem bir program. Ve ayrıca tarayıcı eklentilerine karşı koruma ve tarayıcı geçmişi temizleme adına sunulmuş harika bir program. Kesinlikle denemelisiniz.

YAC – PC Temizleyici ve Sistem Optimizasyonu

YAC, bilgisayarı temizler, aynı zamanda, riskli eklentilere karşı tarayıcınızın korunması gibi çeşitli seçenekler sunar, tarayıcı geçmişini temizleyerek çevrimiçi gizliliğinizi korur ve çok daha fazlasını kolaylıkla yapabilirsiniz ve en güzel tarafı ise ücretsiz olmasıdır.

yac-yet-another-cleaner

YAC PC Doktorunun sunduğu özelliklere göz atalım şimdi:

Health Check (Sağlık Kontrolü)

Bu özellik, sistem sorunlarını tespit etmeye yardımcı olur, tavsiye edilen düzeltmeleri gösterir ve önemsiz listesine ekleyerek sorunları giderebilirsiniz.

Protection (Koruma)

Bu özellik, e-alışveriş portalları, virüs eğilimli tarayıcı eklentileri ve web gizlilik ve kullanım ile ilgili olarak çeşitli ayarlar gibi hassas bilgileri talep eden web sitelerine karşı koruma sağlar. Eklentiler için, sisteminizde çeşitli tarayıcılarda mevcut aktif/aktif olmayan eklentilerin tüm listesini gösterir, özel ihtiyaçlarına göre bunları etkinleştirmek/devre dışı bırakmanızı sağlayan ayrı bir özelliği vardır.

Quick Clean & Deep Clean (Hızlı ve Derin Temizlik)

Bu programın en iyi parçası olan, sabitleme hataları ile birlikte, aynı zamanda gereksiz disk alanı kullanımı, önemsizlerden sistemi temizlemek için seçenek sunar. Ve, online kullanıcılar için, en az haftada bir kez önerilen, derin temizlik ve hızlı temizlik olmak üzere iki seçenek sunar.

System Boost (PC Açılış Hızlandırma)

PC’nizin açılışta engel olan programları veya araçları tespit ederek tek seferde sisteminizi hızlandırmayı sağlar. Bu sadece, tarar, bulur ve gerektiği gibi başlangıç programları yöneterek PC açılış süresini optimize eder.

Software Manager (Yazılım Yöneticisi)

Bu yazılımın tam çevik ve kompakt kılan bir diğer büyük özelliği, yazılım yöneticisidir. Ve bu sadece normal bir yazılım yöneticisi değildir, her yazılım için kaldırma yüzdesi ve diğer önemli ayrıntıları derecelendirerek gösterir.

Bilgisayarınızda herhangi bir değişiklik yapmadan önce ilk olarak geri yükleme noktası oluşturmanızı her zaman öneriyorum. Ve sadece körü körüne tümünü seçin ve bunları uygulayın gibi işlemlerden kaçınmanızı öneriyorum – Ayrıca, bu ücretsiz yazılım tarafından yapılan her öneriyi incelemekte fayda var.

Bu programı daha önce kullananlara arkadaşlardan yeni kullanacaklar için tecrübelerini ve ayrıca önerisi olanların önerilerini paylaşmalarını rica ediyoruz.

Yet Another Cleaner İndir

PCsen Ücretsiz Windows 7 Windows 8

16 Kasım 2013 at 04:02

6 Yorum

  1. Merhabalar ben yet another cleaner programını kurduğum zaman sistemim bir veya iki gün sonra mavi ekran hatası veriyor. Neredeyse tüm sürümlerini denedim hepsinde aynı problemi aldım. Sizce sorun neden kaynaklanıyordur? Yardımcı olursanız sevinirim.

  2. yet anather cleaner çok güzel

  3. bu program bilgisayarıma kendiliğinden kuruldu. birşeyle birlikte mi geliyor anlamadım. windows güncellemeleri ile falan yani. hem evdeki hemde işyerindeki pc me kendiliğinden geldi 🙂 nasıl oluyor bu. güvenilir mi ?

    • Başka programlar aracılığı ile bilgisayarınıza yüklenmiş. Yet Another zararlı bir program değil. Güvenlik konusunda rahat olabilirsiniz. Ama eğer sürekli rahatsız edici şekilde karşınıza çıkıyorsa kaldırabilirsiniz.

  4. admin ben bunun gibi bir çok program denedim hiçbiri açılmadı bir arkadaş bunu önerdi windows xp kullanıyorum ve bu programı nasıl çalıştırıcağımı bilmiyorum yardımcı olur musun

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*