YouWave: Windows PC de Android Çalıştırma [Ücretli]

Sponsorlu Bağlantılar

Windows üzerinde Android uygulamaları çalıştırma, bir yıl öncesine kadar PC kullanıcıları için çok sınırlı seçenekleri vardı. Son birkaç ay içinde, iyi uygulamalar sayesinde sanallaştırma yazılımı yüklemenize gerek kalmadan Windows üzerinde Android uygulamaları yükleyebilir ve çalıştırabilirsiniz.

BlueStacks ve WindowsAndroid, Windows üzerinde Android uygulamaları çalıştırmak için ücretsiz programlardır. BlueStacks programı ile PC üzerinde Android oyunları ve uygulamaları kullansanızda, WindowsAndroid, Android işletim sisteminin kendisini çalıştırmayı sağlar.

YouWave ile bilgisayarda Android çalıştırma

YouWave

Windows PC üzerinde Android denemek isteyen bilgisayar kullanıcıları artık bol özellikleri iyi bir yazılım var. YouWave birkaç fare tıklamasıyla Windows üzerinde Android çalıştırmaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır. YouWave,  Android işletim sistemini çalıştırmak değil ama bilgisayarınızda Android uygulamaları ve oyunları indirmenizi ve kullanmanızı sağlar.

YouWave kurulum dosyasını indirin. YouWave programı kurulduktan sonra, masaüstünde YouWave simgesini görürsünüz. Uygulamayı başlatmak için YouWave simgesine çift tıklayın ve PC’nizde Android yükleme başlayacak.

YouWave-Android

PC’nizde VirtualBox yüklüyse YouWave uygulaması çalışır. VirtualBox sanal makine programı yüklü değilse buradan indirebilirsiniz. Eğer ana makineye yüklemek istiyorsanız, PC’nizde YouWave yüklemeden önce VirtualBox kaldırmanız gerekir.

YouWave iki sürümü şu anda kullanılabilir: Free sürümü Android 4.0.4 (ICS) ile geliyor ve Premium sürümü (29,99 $) içinde 5.1.1 (Lollipop) mevcut. İlgilenen kullanıcılar yazılımı satın almadan önce indirme sayfasından tam fonksiyonlu 10 günlük deneme kopyasını indirebilir.

YouWave-indir

YouWave indir

YouWave indirme sayfasını göre, yazılımın geçerli sürümü Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista, XP sistemleri ile uyumludur.

Genel olarak, bir PC üzerinde Android kullanmak isteyenler için güzel bir program.

YouWave indir

PCsen Windows 7 Windows 8 Yazılım

16 Nisan 2013 at 16:46

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*