Zalongo: Aileler İçin Özel Web Sitesi ve Sosyal Ağ Oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

Facebook, sadece aile üyeleri için Facebook grupları oluşturmak için kullanabilirsiniz. Ama, sadece aileniz için bütün bir sosyal ağ almak ister misiniz?

Zalongo sadece aileniz için güvenli ve özel bir sosyal ağdır. Kolayca aile üyeleri arasında fotoğraflarınızı ve videolarınızı yükleyebilirsiniz. Sık sık ailenizle bir şeyler paylaşıyorsanız, Zalongo de aradığınız sosyal web sitesi olabilir.

Aile üyeleri ile, hikayeler, fotoğraflar, görüntüler, vb paylaşabilirsiniz. Ayrıca doğum günleri ve festivaller için dilek listeleri oluşturmak ve aile takvimi yönetebilirsiniz.

Zalongo – Özel Sosyal Ağ

Bir kez sosyal ağ içinde aile üyelerini ekleyin ve artık hepiniz kolayca mesajlaşabilir ve akış özelliğini kullanarak yorum yapabilirsiniz. Facebook duvarına benzer bir kullanım sunuyor.  Aradaki fark sadece aile üyeleri görmek ve faaliyetleri hakkında yorum yapmak mümkün olacaktır.

zalongo

Aile üyeleri tarafından gerçekleştirilen en son faaliyetleri kontrol etmek mümkün olacak. Orada ne oluyor keşfetmek için sosyal ağ üzerinde hızlı bir bakış bağlantısı bulacaksınız. Siteniz otomatik olarak favori RSS Reader uygulamasını, tüm aile güncellemeleri ile bağlı kalmak için ayrı bir RSS beslemesi oluşturur.

Doğrudan kendi profiliniz üzerinde fotoğraf albümleri yükleme ve paylaşma yapabilirsiniz. Fotoğraflarınızı ve videolarınızı saklanan ve web sitenizin ana sayfasında bir küçük resim olarak görüntülenir.

Zalongo kendi özel sosyal ağınızı oluşturma web sitesini kullanımı ile ilgili görüşlerinizi de bize bildirmenizi diliyoruz.

İnternet PCsen Özel

17 Nisan 2013 at 22:16

Bir yorum yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*